Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz vicze #113 üzenetére

    1. Csak el kell olvasni az mRNS vakcina wikijét. 30 év alatt azért nem került soha forgalomba, mert túl sok és nagyon súlyos mellékhatások voltak a tesztek alatt.
    2. Most pár hónap után nyilván nincs azonnali mellékhatás. Oké. (kivéve, hogy Norvégia 27 esetben, Németország 10 esetben vizsgál halálozást, Izraelben arcbénulás) Miért kaptak védelmet 5 évre a vakcina gyártók?
    3. Paraszti logika: az mRNS vakcina a testemet egy idegen fehérje előállítására ösztönzi amit a saját immunrendszerem legyőz aztán elméletben ez elmúlik. Innen már csak egy lépés, hogy valami beakadjon és a testem később is valami idegen fehérjét termeljen vagy úgy változzon meg, hogy valamilyen autoimmun betegség kialakuljon. (például érdemes elolvasni az 1976os swine flu vakcina ügyet. Ott például GBS esetei nőttek utána)
    4. A covid nem is HCID az angol kormány szerint miközben le van zárva az ország: [link] érdemes elolvasni mi a HCID definíciója.... Miközben pont ezzel riogatnak minden nap.

  • wattafaka

    senior tag

    válasz vicze #113 üzenetére

    "Ezekre esetleg valami információval is szolgálnál, vagy csak vakon vagdalózás?"
    Mint pl. hogy egy sebtében összetákolt vakcinának, amit egyelőre kevés ideig, kevés emberen teszteltek ne ajd isten, hosszútávon egészségre káros szövődményei lehetnek bizonyos esetekben.
    Szövegértés. Ha azt mondod, az oltásoknak nincsenek mellékhatásaik, eret vágok magamon :D
    Descartes-i kételkedéssel élve: amíg nincs bizonyíték a hosszútávú biztonságra, addig én nem tekintem annak.

    És felesleges volna elolvasnom, erre vagytok ti.
    Egyébként nem értem, miért küzdötök ennyire az életemért. Beoltatjátok magatokat, biztonságban vagytok. End of story. Mit számít nektek, hogy én mit csinálok? Ha beoltatom magam is meg tudnálak fertőzni.

  • wattafaka

    senior tag

    válasz vicze #113 üzenetére

    Ez a te hozzászólásod 15-én:
    Hiába mutatod egy vakcina 6hónapos tesztelésen ment keresztül több 10ezer emberrel és ezután lettek hatósági engedélyezéseknek alávetve, a Facebook anyuka jobban tudja. A dezinformáció és a mennyisége félelmetesen hatásos.
    Ez pedig ma:
    Jól gondolom akkor hogy végigolvastad az összes vakcina működési elvét, hatékonyságát, a több 100ezer emberen(aka kevés) végzett tesztek klinikai eredményeit és állításaidat erre alapozva mondod?

    Érdekes ütemben gyarapodnak a számok :)

Új hozzászólás Aktív témák