Új hozzászólás Aktív témák

  • salaud

    aktív tag

    válasz Abu85 #82 üzenetére

    A zárt driver nem az ördögtől való, asztali gépemben nvidia GTX560 fut, zárt driverrel.
    De volt nekem AMD vga-m is, próbáltam vele linuxot használni, de a driver minőségen aluli. Eladtam.
    Nézz be egy linuxos fórumra, ahol próbálják venni HTPC-nek az AMD brasos-os lapjait, xbmc-s rendszernek, és a zárt driver szarakodásai miatt hiúsulnak meg ezek az otthoni projectek. Majd ha az AMD nem csak papíron képes működő driver létrehozására, miközben az intel driver simán hozza, amit a hardver tud, az nvidia meg ugyanazt mint windows-on, akkor rúghat labdába.

    margithid

    A linux felhasználók száma nem olyan kevés, mint hinnéd. Lassan ideje lenne ezt elfogadni, pláne, hogy a smartphone piac domináns OS-e az Android, ami linux kernelre épül, ergo egy linux mobil disztribució.
    Amúgy meg, ha az nvidiának érdemes megcsinálni, az AMD-nek miért nem? A cikkben szereplő új tabletekbe szánt Temash APU szerinted Android-dal nem lenne kelendő? Annyira, mint pl a Tegra4? Vagy ott vannak az Intel Atom-os smartphone-ok, androiddal. Meg kéne csinálni azt a drivert normálisan, vagy lehetséges felhasználók millióit veszítik el.

    [ Szerkesztve ]

    A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

Új hozzászólás Aktív témák