Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokorrobin

    csendes tag

    válasz volandy #58 üzenetére

    Voafonos kartyaval szepen megy a mobilnet, viszont a lefedettseg miatt nincs 4G, de ez nem problema. Teleomos kartyaval nincs net valamiert. Volt hogy wifi kikapcsolas utan ujra racsatlakozott a netre es akkor mar 4G is volt. Nem tudom a hiba okat, mert masik telefonban hibatlanul mukodik a mobilnet.
    Ha 2 kartyaval hasznalom, ugy rajottem ha kivalsztom a masik simet, tehat a voafonost, akkor van mobilnet.

    A hang neha szorakozik meg mindig hogy a beszelgetesi hangszoroba szol. Ennek se tudom mi oka. Az ujrainditas megoldja.

    Az akksi eleg gyorsan merul, mondjuk 2 kartyaval, allando mobilnettel, 5 perces email szinkronizacioval, ugy hogy szerintem nem nyomkodtam sokat, tehat nem neteztem vele orakig, jatszani egyaltalan, tenyleg csak aprosagok, igy estere mar 40 es 50% kozott volt kozepes fenyerovel. Masnap koradelutan mar 20 alatt volt igy toltenem kellett. Gyenge hasznalattal masfel nap az keves. Ennyit egy kozepes okostelefon is tud.
    Nem tudom ez par toltes utan javulni fog e, de jelenleg igy allunk.

    Minden mas jol mukodik, a hangja ha a megfelelo hangszoroba szol meglepoen jo, emailezesre tokeletes, telefonalasra tokeletes, csak ezek mellett en remeltem egy hetes akksi idot.

    Nem tudom hogy ezt csak kifogtam mint hibas telefont, vagy az osszes ilyen. Nem tudom mihez hasonlitani sajnos.
    Pedig kivancsi lennek ra nagyon hogy masnal is vannak e ezek a problemak.

    A tesztbe ugy lett irva hogy a nehany napos tesztidoszak alatt nem merult szamottevoen. Ha az ember teszteli, akkor hasznalja is nyomogatja is. Nem tudom hany naprol volt ott szo, de ezek szerint alig merul. En nem ezt tapasztaltam, ezert furcsa nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák