Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    válasz #95590400 #31 üzenetére

    Hát igen, de ott a börtön az börtön. A nyári norvég lövöldözővel kapcsolatban voltak cikkek, hogy milyen börtönök vannak ott saját frigóval, imaházzal, lcd tévével, büfével stb. Itt van. Persze gondolom azért nem ide rakták azt az ürgét. De vhol olvastam anno hsz-be, hogy "Hogy lehet ide bekerülni?", és hát tényleg. Vmi csöves lennék ott, tuti felgyújtanék pár autót, hogy oda mehessek.

    Van is egy ilyen hsz ott:

    "the difference between prisons in the USA, and Norway is that the norwegian prisons focuse on rehabilitation of the prisoners, and less on extreme punishment. in not saying the prisons in the USA are wrong, but they do not help the people that come out of prison, wich in some cases might lead to a spiral of re-arrests."

    Hát nem tom, szerintem az elkényeztetés még annyit se ér, ha azt látja a bűnöző mentalitású, hogy hiába bűnöz, úgyis ilyen helyre rakják.. A börtönnek sztem az a lényege, hogy megszívassa aki kárt okoz másnak, és ne annak a pénzén még ilyen helyen üdültessék.. Csak persze ez a mai liberális európai felfogás :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák