Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz makoss #6930 üzenetére

    1. Ahogy sokan mások sem. Anno mi is suli (és munka) mellett álltunk össze a haverokkal. Sikerült összeegyeztetni, pedig hét ember időbeosztását kellett összehozni. Mégis eltudtunk menni a polgármesterhez is.
    2. Neked nem gyorsabb internet, hanem több szabadidő kellene. Ez pokoli sok meló. (ennyit csak külföldön szoktam dolgozni, de ott meg is éri, meg tudom, hogy pár hónap múlva hazajövök és hosszú hónapokra rendben vagyok)
    3. Minket nem zavart, hogy mi köti le. MI voltunk a választói (kb első választói korban voltunk), és ha akarja a szavazatunkat akkor ráér. Fogadott is minket.
    4. Tényleg nem rosszból, de én a helyedben inkább a több szabadidőn gondolkodnék elsősorban nem a gyorsabb neten. A másik az, hogy amíg megnézed az egyik filmet tud töltődni a másik. Van egy nagyon jó (játékra bőven alkalmas) géped, akár játék közben is tudnál letölteni, és hidd el, úgy hamar elmegy az idő.
    4b. Ha ilyen sok fejlesztés megy Berci alatt, akkor elvileg pont ő lenne az "embered". Hányszor beszéltél már vele? (kitalálom : egyszer sem)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • Rick4

    félisten

    válasz makoss #6930 üzenetére

    Ha 240 órát dolgozol, Akkor nyilván nem orvos vagy mérnök lehetsz, és minden bizonnyal nem tudsz tárgyalni az emberekkel, pl egy polgármesterrel, viszont akkor neked mindezt hiába is írom, sosem fogod tudni magad megértetni olyanokkal, akik egy ilyen sztoriban pozícióban vannak. Nem a személyednek szóló sértés, amikor az ember megpróbál segíteni, ahhoz, hogy a legjobbat tudja adni, valamennyire ismernie kell a másik jelemét, nálad ennyit tudtam 10-20 hozzászólás után megállapítani! Egyrészt feltételezés, másrészt vélemény, és még egyszer elnézést, ismétlen, nem támadás és személyekedés!
    Én ennyivel próbáltam segíteni, te megint inkább kifogást keresel, holott egy meghallgatás kérése a polgármesternek címzett mail képében kb ugyanannyi idő alatt lett volna meg.

    Részemről lezártam a dolgot! ;)

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák