Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psyho85

    aktív tag

    válasz nuke7 #19 üzenetére

    Ez azt jelenti, hogy véletlenül, mintegy rossz helyre, privátban kapsz egy címet és nevet, ami véletlenül az elkövetőé. Ezek után, ha véletlenül arra téved egy pár ismeretlen, és véletlenül sz*rrá alázzák, az már igazán csak a véletlen műve.

    Azért ez elég hülye kérdés volt, beláthatod.

    Jut is eszembe: ha most valaki teszem azt alaposan megruházná azt az állatot, lenne értelme? Az, hogy mit érdemelne, az egy dolog (minimum herélés szerintem), de lenne értelme is? Pozitív hatása? Persze a bosszú kellemességén túl.

    Véleményem szerint egy épebb társadalomban még a pszichológus költségét is a nyakába varrnák, amit valamelyik börtönbányában állítana elő...

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

  • psyho85

    aktív tag

    válasz pechman8 #130 üzenetére

    "A *-k csak csőcselék, agymosott, politikai manipulátorok csabdájába esett egykori Homosapiensek, akik elkorcsosultak, elállatiasodottá váltak. Se multjuk se jövőjük, nem értenek semmihez, se szavuk se gondolatuk. Unatkozó csicska robotok, szélfútta meddő fellegek, gyökértelen kiszáradt fák, víztelen kútfők, akikra nézve sokkal jobb lenne a világ ha meg sem születnek. Meszelt sírok, akik kivülről fehérek ugyan, de belül rakva vannak halottak csontjaival és minden undorítósággal. Aki velük tart hasonlóvá válik..."

    A * helyére minden csoportosulást oda lehetne tenni. Általánosítani, nagy szavakat zengeni, fórumon írkálni, azt megy. Az egész világot rühellhetném, mert nem tudok olyan csoportosulást mondani, amelynek tagja (vagy csak annak kinéző) ne kötött volna belém. Mégis itt vagyok, élem életem.

    A szar kopaszon és szőrösen is szar marad, ha selyempapírba csomagolod, akkor is. Ugyan így az ellentéte is igaz, lehet felőlem a Nagy Rózsaszín Égi Fartúróbogár katonája is, ha nem elmegy melletem, amikor a földön vagyok, hanem segít.

    Szánalom, ami itt van, kérem. És azok miatt szánalmas, akik nem tesznek semmit. Sajnos néha miattam is.

    Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Új hozzászólás Aktív témák