Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz MarQs #29 üzenetére

    Hogy mennyire kompetensek, azt neked már nem kell ecsetelned azok után, hogy meghoztak egy tiltó ítéletet, majd 2-3 nap múlva vissza is vonták. Ehhez a tényhez már nem szükséges további magyarázat.

    De meggyőztél, nem vitatkozom tovább apple fanokkal, akik szerint az rendben van, hogy az apple lopja a samsung szabadalmait, az viszont nincs rendben, hogy a samsungos emberek autóin is kör alakú a kerék. Ez olyan "amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek" kategóriás hozzáállás.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Gadgetfun

    tag

    válasz MarQs #29 üzenetére

    Természetesen tudtam, hogy bambano mire gondolt A és B vállalat címén, csak a zavaros fordított logikájára próbáltam rámutatni :)

    "Valamint, a másik ami tuti, hogy a dél-koreaiak rossz lappal próbálnak tromfolni. Alap szabványokat - amiket az ő szabadalmaik érintenek - nem használhatnak fel fegyvertényként, egy potenciális fizető "vásárló" előtt azt nem tilthatják le, hisz pontosan ez lenne az a helyzet, ami teljes mértékben kimeríti az egyenlőtlen versenypiaci feltételek esetét.
    Ha enyém lenne a kerek kerék szabadalma, én annak használatát más gyártó elől nem zárhatnám el, hisz kerekek helyett mondjuk kockákkal hogy is tudna haladni egy kocsi?!
    Ellenben, hogy az a kerék hogyan néz ki, hány colos és milyen anyagból van, afölött egy szabadalom birtokában nyugodtan basáskodhatnék, hisz a gördülékeny gurulás esetét ez utóbbiakkal nem befolyásolom, nem zárok ki senkit ezzel a versenyből..."

    Végre egy értelmes hozzászólás a témában, már kezdtem azt hinni, hogy ahol egy Apple hír szerepel, ott nincs helye a józan gondolkodásnak :R :R

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák