Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #54 üzenetére

    igen, pont ez a problémám, de azt hiszem, hogy nem sikerült akkor elsőre elmagyarázni. nem akarom az egész live id-t törölni, mert ugye messengert használok. csak az a baj, hogy egyszerre törlöm az egészet, vagy egyiket sem. de ha csak simán nem lépek be (ezt sem lehet, mert ha akárhol belépek, például kommentálni egy ismerős blogjára, akkor azt kollektíven belépésnek tekinti, és mivel nem aktív/törölt az a hotmail-es cím, amivel beléptem, így lefoglalja nekem), akkor az van, hogy az esetleg az arra az emailre küldött levelek elvésznek az éterben (= a feladó nem kap hibaüzit, hogy nincs ilyen cím, én meg nem kapom meg a levelet). ezt szeretném kiküszöbölni, de úgy látom csak azzal lehet, hogy regisztrálok egy live-os accountot a másik emailemről.

    nem hiszem, hogy a megbíhatósága egy szervernek a nevétől függene. :) de megint ott vagyunk, hogy neked megy, nekem nem. ettől még nem hiszem, hogy bármelyikünk hazudna, csak te nem hiszel nekem, mert nem tapasztalod...

    amúgy értem, hogy spam szűrés, de ha online vagyok és éppen láthatóan beszélgetést folytatok valakivel (ezt tuti látják, mert érkeznek ugye válaszok), akkor had küldjek már azt, amit szeretnék. az mondjuk egy dolog, hogy kezdő üzenet ne lehessen ilyen link. de egy párbeszéd közben nem látom akadályát. főleg, hogy a nagyobb teljesen legális portálok letöltési linkjei is így néznek ki, amit elég nehéz megosztani másokkal ilyen szűrés mellett (főleg az egyszeri embernek, aki nem is jön rá miért nem megy át)

    a térképre is mondtad az x-1-edik hasonló topikban, hogy nálunk nem használható. de amúgy mondok mást. ahol laktam, abból a városból ennyi látszik a live maps-ben: [link], míg google mapsben meg: [link]. azt hiszem magáért beszél (ahogy az is, hogy semmit nem talált az írásjegyekre a kereső -> lokalizációs probléma) pedig a hely nem kicsi, csak ~9 millió lakosa van.

    a vélemény egy dolog. nem akarlak megbántani, de volt már nem egyszer, amikor téves dolgokat írtál. például a gmailről. nem akarom őket védeni, nincs rá szükségük, az meg teljesen mellékes, hogy én melyiket szeretem, de... na mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák