Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Tikakukac #33 üzenetére

    Jó, akkor nálad a hátlap le, majd fel, aztán a feltöltésnél ismét le és fel műveletsor helyett szilikontokból ki, majd vissza és újból ki, majd vissza van... :D
    Igaz, hogy nem lazul le a hátlap - hiszen nem használod - de valljuk be, közben elég sokat kell foglalkoznod a csereművelettel...

    Ehelyett vehetsz kb. 20 dollárért 5000-es powerbankot, így a mobilom sem "csúfítom" el dundi hátlapos akkuval, viszont ha kell ott van.

    Anno céges mobilomnál voltam kénytelen egy időben 2 akksit használni, és egy életre meggyűlöltem a csere-macerát. Így van a drágább Mugen megoldás, ahol nem kell plusz kütyüt magaddal vinned, de mégis van bőven nafta a használathoz, vagy van az olcsóbb power bank, ami igaz plusz kütyü - egy plusz nagyobb akksi - de nem kell a telefont kikapcsolni, megbontani, csak a töltőcsatlakozóját használod...

    (#35) Gergosz2 :

    Neked mindenképp javaslom a lényegesen olcsóbb Power Bank-okat. Fentebb is linkeltem, nyaraláshoz kihagyhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák