Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #236 üzenetére

    "nem kéne célszoftvert telepítenem, mikor át kell méreteznem egy PNG ikont"
    ismétcsak: szerinted a userek hány százaléka méretez át transzparens png ikonokat? ott a Paint.NET, kicsi, ingyenes, tudja, ami neked kell.

    "egy csomó avinál csak hang volt, kép nem"
    és ugyebár tudjuk, hogy az avi egy konténer, nem pedig codec. nem lehet a világ összes tákolmány-formátumára felkészíteni.

    "DivX-el és XviD-del egyaránt gondjai voltak"
    hát én mindig úgy telepítem K-Lite-ot, hogy DivX/XviD opciókat kiveszem, hogy hagyja az eredetit, de még egyetlen videómmal sem volt gondja.

    "már egy ffdshow megoldotta nem is kellett hozzá K-Lite."
    K-Lite-ban ffdshow van.

    "Viszont a rart tényleg nem értem miért nem tudja kezelni."
    egyrészt, mert a ZIP-pel szemben nem ISO-szabvány, másrészt ismét a ZIP-pel szemben fizetős a licence. van ingyenes unrar, le lehet tölteni, ha szükség van rá.

    "miért cachel még mindig a beépített DVD író"
    már csak a rendszermeghajtótól eltérő lemezen lévő fájlokat cache-eli, amit helyből írsz, azt nem. és azért, mert fel van rá készítve, hogy esetleg írás közben eltűnik a forráskötet. igen, tudom, ilyen soha nem fordulhat elő, mert mindenki annyira marhára ért hozzá.

    amúgy mégvalamit nem akartok belerakatni a Windowsba, csak hogy egy év múlva az eu ismét kiperelje belőle az utolsó bájtig? :F rugaszkodjunk már el attól a világnézettől, hogy a Microsoft csak és kizárólag személy szerint nekünk fejleszti a Windowst.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák