Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Jaffafa #139 üzenetére

    Na lejárt a szerkesztési időm. Útálom ezt.

    Tehát a maradék:

    A juzer érdeke volt ez? Lófaszt.

    A figyelmesen elolvasod az előbbieket, akkor rájöhetsz, hogy igen, a user érdeke IS ez az egész.

    A többit miért nem, ha annyira a juzer és a piac a fontos?

    Melyik többire gondolsz? A linux -ra ami darabjaira szedhető és már telepítésnél az ég világon mindenről dönthetsz? Sőt. A linux nem is egy cég tulajdona. Ha az lenne, az ms már rég kinyírta volna :) Vagy a macos -re gondolsz ami azért tesz amit akar, mert a piacot nem befolyásolja számottevően a terméke? Ha 90% felett lesz, akkor majd beszabályozzák őt is ne félj. Akkor már kevés lenne Jobs arroganciája. Esetleg a milliónyi unix szerű speciális feladatokra használt rendszerre gondolsz amik mellesleg szintén elemeire bonthatóak?

    Vagy csak addig fontos amíg engem érint?

    Mi a ló**r érint most téged negatívan? De komolyan. Hogy fel vagy háborodva azon hogy a piac érdekében egy választóképernyőn pontosan egyszer kell kattintanod... úr isten. Szörnyű... Menny az EU -t jelentsd fel, mert a kattintással megnövekszik a mutatóujjadban a porcgyulladás esélye. :D

    Ez zavarja itt a legtöbb embert, aki az MS "védelmére kel". S, erre még nem láttam értelemes választ a sok anti-IE harcostól. Ufff

    Szegény microsoft. Én úgy sajnálom... rekordbevételek mellett kénytelen volt ilyen válságos időkben egy ilyen roppant komoly fejlesztést is beiktatni, amit egy hobbi programozó is összedob egy délután alatt. Ajjaj. :D SŐT. Ez még semmi. Most majd nem sz**hat a w3c fejére, és nem irányíthatja a netes szabványokat úgy ahogy eddig tette. Hűha. mindjárt elsírom magam... :DD

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák