Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskaktusz

    addikt

    Talán megértem, talán megértem, ismételgesd csak. Ismerőseim szerint eléggé empatikus ember vagyok, de te nyilván ki tudod találni így fórumon keresztül, hogy mi a helyzet az én személyiségemmel.

    De miért sajnáljak 1-1 céget, hogy ha megb@sszák, akkor is lesz még elég pénze. Ezek után pedig obkejtíven igen is hajtsák el az apple-t egy olyan dokumentummal, amit ipari kémkedéssel szereztek meg, vagy talán saját maguk írták meg. Mindkettő bűncselekmény, akár lopták, akár a saját irományukkal akarják az igazságszolgáltatást félrevezetni (mint ugyebár a megphotoshoppolt képpel).

    Ha pedig elfogadják, mint bizonyíték, hiteltelen lesz a per, mert egy bűncselekmény elvégzése után megszerzett/megalkotott dokumentummal akarnak megbüntetni egy általuk lopottnak titulált dizájn, csomagolást stb-t. És ezek után kérlek legyél empatikus és sirasd majd meg az almát, amikor elhajták őket a búsba. köszipuszi

    [ Szerkesztve ]

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Új hozzászólás Aktív témák