Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KRi2

    aktív tag

    Lehet csak elsiklottam valami felett...
    Mi a különbség az eddigi Elite, és a Zárt sorsolás között? Vagyis miért kell különbséget, úgymond szubjektivitást, új mércét bevezetni, miért nem volt elég a múltbéli X BP felajánlás?

    Amúgy én még több szubjektivitást vinnék bele az egészbe. Nem algoritmusokra bízva hogy ki nyerjen, hanem a felajánló döntené el valami/akármi alapján. BG csak egy felület lenne, egy közösség megszólításához. Ha jól gondolom elite-be csak olyan kerülhet akinek sok játéka van, sokat játszik, elvileg sok pénze van. Miért ne örülhetne jobban, értékelne jobban egy játékot egy "idegen" ember. És a felajánlónak nem esik jobban mint egymás között gurigázni? Cseréljétek ki a játékot kajára. Ez a kaszt rendszer nekem nemgyerebe. Hogy teljesen szubjektívan, szabályok nélkül hogyan juthatna mindig a legjobb helyre egy játék azt magam sem tudom. Számítógépen keresztül nehéz felmérni a másik ember motivációját, magatartását, szokását, stb.

    [ Szerkesztve ]

    ||| | || ||||| | ||| ||

  • KRi2

    aktív tag

    válasz maross #34 üzenetére

    Pl amilyen rejtvényeket szoktál csinálni az egy jó indikátor. Pl lenne AC valami sorsolás, ahhoz kapcsolódóan lennének kérdések. Nyílván minél inkább bennevan valaki az AC világban, minél több időt fecsérel a kérdések megválaszolására, annál nagyobb igénye, akarata is van a játékra.
    Ha lenne vmi kaland, történelmi játék, akkor azzal kapcsolatos fejtörők.
    Ha szerepjáték akkor, mittomén vmi diablo-s kérdések...

    Steam profilban lehetne nézni kinek mennyi a játék/óraszám aránya.

    Játék jelentkezésnél a hozzászólásba lehet írkálni hogy ki, miért szeretné a játékot, mit kezdene vele.

    Rajzoljon, készítsen vmit a játékkal kapcsolatban.

    Tök mindegy. Írja be hogy hol lakik, talán helybélinek szivesebben adja oda a felajánló.

    Fénykép.

    Felkéne tünteni kinek milyen gépe van. "Gyenge játékot" gyenge gépűnek, vagy hogy fusson rajta. Talán akinek gyengébb a gépe, az kevésbé tehetős.

    Ezmost mind csak gyors ötlet, ezekben is simán lehet buktató, ittis lehetnek csalók. Nyílván kis bundli játéknál nem kell túlbonyolítani, túlszűkíteni.

    Ha a mostani rendszert nézzük. Free-normal-elite-zárt. Akkor végülis ez nem bluegift, nem jótékonykodás, ajándékozásról van szó, hanem csereberélés. Adok paprikát paradicsomért cserébe.

    Nemtudom a tuttit én se, nemvagyok BG ellen, félreértés ne essék, lehet sarkítottam a dolgokat. Látom hogy sok oldalról "vérzik" a BG (több probléma). Csak új oldalt, perspektívát próbáltam nyitni, hátha.

    Hajrá!

    [ Szerkesztve ]

    ||| | || ||||| | ||| ||

  • KRi2

    aktív tag

    válasz FehérHolló #36 üzenetére

    Nem csak ötlet volt. Hozzáraktam a témához. Lehet szar, és akkor legalább azt tudjátok hogy ilyet ne. Személyeskedésnél, offtopiknál mindig jobb.
    És dicséret is hogy az eddigiekhez képest raktok bele személyes, kézi vezérlést, és nem csak a vak szerencsére, számokra bízzátok hogy ki nyer meg egy játékot.

    Most ha jól értem az "Elite"-ből lesz a "Zárt". Nem követem szorosan a fejleményeket, gondokat, de mi volt probléma az elite-el?

    ||| | || ||||| | ||| ||

Új hozzászólás Aktív témák