Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metrichye

    csendes tag

    Sziasztok,
    hat en nemreg olvastam, hogy a Warner Bros az ev kozepetol csak a Blu-Ray-en adja ki a HD filmjeit, szoval ezek alapjan szerintem a Blu-Ray fele billen a merleg nyelve. A legtobb nagy filmkiado veglegesen letette a voksat egy formatum mellett, valamint igy a Warner fele tervezett hibrid lemeznek (HD-DVD egyik oldal, masik Blu-Ray) is annyi, a fent irtak szerint. Es az asztali HD-DVD eladasokrol szolva azert volt eddig tobb, mert a HD-DVD-sek direkt nem szamoltak lejatszonak a Blu-Ray-es PlayStation 3-at, ami azert szep szamban fogy, mostanaban egyre jobban. PC-s korokben meg nagyobb kapacitas miatt lesz szerintem elterjedtebb a Blu-Ray, habar teny, hogy egy hagyomanyos DVD gyartosort konnyen at lehet allitani HD-DVD gyartasra (egy cikkben olvastam). Viszont szereny velemenyem szerint a Blu-Ray lemez felepitesebol adodoan serulekenyebbek lesznek feltett adataink, hacsak nem csinaljak valami jofajta muanyagbol, de hat az ugy nem erdeke senkinek sem, vegye meg a paraszt meg egyszer ha osszekarcolodik. (es elott nem backupolta a filmet)

    "Könnyű valakit ügyessé nevelni, de nagyon nehéz valakit a saját viselkedésére tanítani."

Új hozzászólás Aktív témák