Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    Öt, Dajkó Pál-féle cikk jelent meg gyorsan, hogy micsoda szar a BKK és a rohadék kormány. Még mindig ezek vannak címoldalon.

    Ismeretlenek kilőtték az oldalakat egy időre. Örök egyesre degradálták a facebook oldalakat, ami egyébként nyilván nem igaz. (Még mindig érkeznek az egyesek.) Nem ítélkezem, hogy ez rendben volt-e, tényleg nem tudom, csupán próbálok tényszerű maradni.

    Valószínű ennek hatására, igen gyorsan reagált a BKK, Tarlós, stb. Teljesen korrektül, elismertek elég sok valódi hibát, tévedést. Vizsgálatok indulnak. Ez eddig papíron jó, igazából mi mást lehetett volna tenni, mit lehetett volna még elvárni tőlük? Hogy majd az elnök kegyelmet ad, mint a filmekben? A jogrendszernek van időbeni átfutása, kivizsgálási metódusai; ha most nem így lenne, épp a jogszerűséget rúgnák fel.

    És akkor a gondok. Ezek az információk NEM jelentek itt meg, több, mint egy napig! Pedig kerestem, reménykedtem, hátha. (Még meg is kerestem az említett cikkíró facebook profilját, ahol természetesen azonnal kint volt, tehát tudott róla, itt meg még mindig más írta meg ezt a még mindig nagyon erősen támadó hangvételű cikket.) Részemről itt töröltem a lapcsaládnak fenntartott RSS olvasót, mert még a korrekt tájékoztatás látszata sem volt/van meg, csak azt látom, hogy még több kattintásra menő címek, nagyon erős hangulatkeltés, és személyes kormányutálat, mindez egy állítólag informatikai portálon. Az újságírás és rokon műfajok leginkább megbocsáthatatlan bűne a részrehajlás bármely irányba. Szomorúan látom, hogy jó néhány éve itt is egyre erősebben előfordul.

    Végül pedig még mindig vannak, akik akarják, hogy elmenjenek tüntetni, de minek is? (Nem meglepően Szűcs Péter is ezzel zárja a cikket, amit én csakis felhívásnak tudok értelmezni.) Ebből is legfeljebb annyi lesz, mint az egyébként elmebeteg internetadós ötletnél: egy informatikai szeméthordás lett a vége. (Annak én is bedőltem, szerencsére nem mentem el.) De még mindig nem ítélkezem, aki akar, elmegy.

    Arra pedig senki nem gondol, hogy a főváros általában fejlődő és általában elég normális tömegközlekedése leginkább az ott élők érdekeit szolgálja? Mennyire lenne népszerű az a "hacker", aki komolyan kilőné az oldalukat? (Nem a bkk.hu és a T félnapos leállításáról beszélek, azzal magam is egyetértek.)

    Majd elfelejtettem. Azért az is kiderülni látszik, hogy a srácra nem éjszaka törtek rá a rendőrök, hanem péntek reggel hétkor csöngettek nála a nyomozók. Igen, gáz, de azért hangulatkeltési szempontból nem épp egy lapra tartozik.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák