Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Xpod #11 üzenetére

    "Azért egy 10-20 fős cégnél" valaki kárt akar okozni lan oldalról, akkor az már bejutott és nem a routert fogja macerálni, hanem keres értékesebb célpontot. és ha egy 10-20 fős cégnél azt látom a logban, hogy valaki nagy erőkkel bizgerálja a routert, akkor ott nem tűzfalat fogok húzni meg hasonló csacskaságok, hanem megkeresem azt a konkrét illetőt, eléállok, kitakarom előle a napot, és mélyen a szemébe nézve megkérdezem tőle, hogy pontosan mit is szeretne.

    fogadjuk el, hogy ez a poszt kb. az a szint, mintha valaki elkezdené magyarázni nekem, hogy az általam összerakott első szerver, amit isp-nek csináltam, tele van biztonsági hibákkal. ez igaz, viszont a szerver itt van a szekrényem tetején és nincs benne egyetlen kábel sem, a 230-ast is beleértve.

    szóval megkapták a 15 perc hírnevüket, ugorgyunk.

    "Azért egy 10-20 fős cégnél ha elkezdesz VLAN képes eszközökkel tervezni, és hálózatot szeparálni, az ajánlat bekérése után a vezetőség már koppint is az orrodra": 10-20 fős cég azért bíz meg engem, mert ő nem ért hozzá. ha ért hozzá, nem engem bíz meg. ha meg nem ért hozzá, akkor fel sem merül, hogy a cégvezetés előtt vlanokról meg egyéb vicces dolgokról beszéljek, hanem kapnak egy listát, hogy ezt kell beszerezni, pont. másrészt te jöttél a soho cuccokkal, ott hiába vlanoznál, ha a router maga nem vlan képes, tehát az ötleted hamvábaholt rögtön a kivitelezés megkezdése előtt.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák