Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz cherockee #18 üzenetére

    Azon a jövedelmi szinten abban az időszakban 90% volt az adókulcs (forrás: Iacocca: Életem), amiből alapítványi befizetéseket le lehetett írni. A kérdés úgy merül fel, hogy a pénzt ígyis-úgyis elvesszük, ha akarod, leadózod és akkor ment a fekete lyukba, ha akarod, alapítványba tolod és akkor marad egy kis ráhatásod, hogy mire költsék. Nyilván alapítványba tette a fizu egy részét.

    Örülök, hogy ez a gyermekmese ilyen jól szuperál. A góliátok üzleti modellje arról szól, hogy adnak cuccot ingyen, a terméktámogatáson meg leveszik a jónépet ezerrel. Ha neked nem kell terméktámogatás, kaptál ingyen rendes cuccot. Ez is elég jótékonykodás kinézetű, figyelembe véve mondjuk a vista árakat és a benne levő termékek mennyiségét.

    Ja, ha kérhetem, ne pórnépezz le engem meg a linux usereket, az eléggé derogáló.

    Lehet, hogy nem véletlen, hogy nem tudsz róla, hány üzletileg kész, elterjedt disztrib van. Csak nem értem, mintha a windows felhasználók félnének kimondani, hogy van életképes alternatíva, mindig derogálják a másikat. Ez nem olyan, hogy kiállsz 20 ember elé és azt mondod, alkoholista vagyok, ez linux.

    Normális lcd élsimítás: a pontok helyére gondolom azt akartad írni: Nem szidom, csak azért a tényekkel erősen hadilábon állok. A lennyben például 4 féle élsimítási opció közül lehet választani.

    Az én régi mániám meg az, hogy nem örülök az olyan linuxról szóló véleményeknek, ahol látszik a teljes tájékozatlanság.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák