Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Dilikutya #30 üzenetére

    Ugye azt te sem gondoltad komolyan hogy a fészbuk előnyeit pont nekem vázlatolod fel bármi mással szemben? ;]
    Én se használok gúgel pluszt (sem), de előfordul hogy ha valami engem érdeklő téma ott van kivesézve (szakmailag) akkor elolvasom.

    "A Facebook mellett egyébként is fölösleges még egy ilyen jellegű közösségi oldal"

    A g+ egyáltalán nem olyan jellegű oldal mint a faxbúk, pont azért vagyok hajlandó elolvasni az esetlegesen ott lévő szakmai tartalmat. Persze a gúgel+ is arra ment rá hogy a tömegeket átvonzza a fb-ról (meg lehet az ms féle is, azért bukott meg), de szerencsére nem így alakult, több teret adva az értelmes tartalomnak, a hulladék meg ottmaradt a frászbukon.

    "szerintem, kényelmesebb, ha mindenki egy helyen van. Jól lehet vele programokat, osztálytalálkozót szervezni"

    Nem én fogom elmondani hogy ez miért nagyon rossz és káros. Többek között viszont agyfrászt kapok attól hogy egyes cégek nem csinálnak saját weboldalt, hanem van egy fb elérhetőségük azt kész. Az ilyeneket nem tudom komolyan venni, és egy rémálom az egész hogy mindent oda erőltetnek be, ahelyett hogy gyártanának egy normális weboldalt normális tartalommal.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák