Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    korábban valaki írta, hogy a homosexualitást nem lehet "sugallni".....legalábbis szerinte....talán Tildy volt. Nekem ez maradt a legfigyelemreméltóbb hsz a topikban amit olvastam.

    Sajnos a válaszom az, hogy igen, lehet. Meg kell nézni néhány generációt a fiatalok körében - az emo-sok, ahol a fiúk nagyrésze divatból öltözik nőiesen és szintén divatból, külső hatásra változtat a mentalitásán és smárol csávókkal....nincs az az isten hogy ennyi homosexiuális lenne a fiatalok között, mert akkor gyak. oda lenne a társadalom. Tehát tuti van benne valami sugallat. De ez a 16 éves korosztály.....3 évvel idősebb nemzedéknél megkell nézni a "guido" becenévre hallgató társadalmi réteget a fiataloknál, kinézetre is és mentalitásban valahol a metrosexuálisok és homok között. Szintén divatból. Ezek valahonnan jönnek, tehát a homosexualitás cégérei igenis "sugallhatók".
    Tudom, lehet ellenkezni hogy hát a divatot követni kell, meg ez csak divathóbort, nem látens homokosság, cska igényesség, de furcsamód a legtöbb férfi igényes tud maradni hegesztősisak méretű napszemüveg, szöges öv, melírozott haj, hajzselé, rózsaszín ing stb nélkül.
    De ezek főként abból jönnek hogy a legnagyobb divatcégek stylistjai egytől egyig homokosok. Ők lettek a véleményformálók,a divathullámok alkotói, és bármennyire is szeretnék, nem tudnak heteroként gondolkodni, mint ahogy ehtero létemre én sem meleg szemmel, így naná hogy az ő ízlésük tükröződik visza minden szegmensben...amitől szeméály szerint én undorodok.

    asadasad22: egy idézet Dr House című epizódból...."mekkora poén lenne....ugy megütötte az öccsét hogy hetero lett" :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák