Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz CHIPman #33 üzenetére

    Az az igaz ami nektek igaz. Hajrá bizonygassátok csak, hogy apple fan vagyok androidos telefonnal. :D :D LOL
    Azt persze senki sem nézi, hogy ha van egy apple hír akkor mindenki elkezdi egyből fikázni az apple-t. De ha nektek ez jó akkor csináljátok. Elég lenne csak elolvasni pár nem apple cikket, hogy ott is akkor jönnek az apple fanok amikor elkezdik a hőn szeretett almájukat ócsárolni. Érdekes módon addig nem bukkannak fel. És persze az egyéb userek egyből mennek fikázni az almát egy almás cikk kapcsán, egyből próbálják lehúzni.
    Hiába ma az apple után megy mindenki másolja próbálja utól érni aztán vagy sikerül vagy nem. Hogy mi lesz 10 év múlva?? Azt senki sem tudja. Lehet, hogy addigra már az OSX /iOS-é lesz a piac több mint 75%-a. Lehet, hogy már apple sem lesz. Lehet, hogy az android fog terjedni, lehet, hogy már az sem lesz. De mindig van kit fikázni ez tény. Most épp az apple-t lett divat fikázni. 10 éve meg az MS volt a célpont. A legtöbbnek mindegy épp azt fikázza akit divat.
    Ami biztos, hogy a legtöbb ilyen fikabajnok képtelen elismerni azt, hogy valami jó, írigy arra, hogy ha valakinek olyan cucca van és mivel neki nem lehet inkább fikázza. Ez pusztán pszichológia.
    Aki meg azt használ az meg naná, hogy megvédi, és ha igaza van az illetőnek a fikázók akkor sem ismerik el. Ahogy ez fordítva is igaz.

    [ Szerkesztve ]

  • llaszlo

    veterán

    válasz CHIPman #33 üzenetére

    Egyébként fingom sincs, hogy ki vagy mi "handras". Én mi féle vagyok? És te mi féle vagy apple fikázó? Büszke lehetsz magadra.
    Ha meg nem látod, hogy a Samu, hogy másolja az iPhonet akkor te vak vagy. Az ace és az sgs külsőre rohadtul hajaz az iphonera. Nyilván poénból perelte be az apple a Samsungot emiatt.
    Ezt is csak dacból írtad, hogy védd a samut. Semmiben nem vagy különb, mint egy apple fan,csak te Samu/android fan vagy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák