Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    "a Bodhi Linux szinte kiveszi az Aero kezéből a stafétabotot."

    Hol? A cikkben lévő képeken ennek a nyomát sem látni.

    "(Egyébként ez amúgy is kihullott volna.)"

    Ööh, miért is? :F

    Ha már ilyen nagy súlyú kijelentésekkel dobálózunk, a minimum, hogy alá kellene támasztani valahogy. Ez a cikkben nem történt meg, a szerző csak dobálózik a szavakkal.

    A cikkben szereplő képek nekem a Win95/98 időszakot juttatják eszembe.

    "biztosak lehetünk abban, hogy a Bodhi Linux nem azoknak szól, akik pont olyat akarnak, mint az XP"
    Tehát az elején annyira király - a szerző szerint! -, hogy az Aero-t simán leválthatná. A végén viszont már nem alkalmas a WinXP leváltására. Most akkor mi van? Mondtam én, hogy Win95/98. ;] Olyan érzésem van, mintha a szerző nem igazán lenne képben, illetve nem tudná, hogy pontosan mit is akar átadni az olvasóközönségnek.

    #31: Elsőre jónak hangzik, de nem árt ha pontosítunk a listán, ugyanis a nagy AAA neveknek Linuxon csak a butított verzióját kapja meg a játékos. Azon nagyon kevés AAA játék, amelynek esetleg van natív portja, az is le van butítva grafikailag. Pl.: Half-Life 2; Metro 2033, Civ V
    Ahogy azt Anulu kolléga is mondta: a Witcher 2 is jól hangzik, csakhogy itt a grafikai butítás mellett emulált futásról beszélünk, tehát a látvány mellett a sebesség is messze elmarad a Windows verziótól.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák