Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz Tibee86 #1624 üzenetére

    "Nekem az a furcsa, hogy miért használod akkor? :F Ha én veszek egy telefont, ami szerintem sz*r, akkor eladom és veszek mást, nem szivatom vele magam."

    Ugyan nem engem kérdeztél, de azért ez nem annyira ritka. Párom az i4 óta használ iPhone-okat, lett közben iPad Pro és MacBook Pro is munkára. Sajnos a 6S óta szívás van a telefonokkal. A 6S szériahibás volt, kikapcsolt a hidegben, aztán már nem emlékszem, hogy a 9-es vagy a 10-es frissítés után lett annyira borzalmas, hogy a szerviz és az újrahúzás sem tudott segíteni rajta. A 8 Plus pedig a 12-es és a 13-as szoftverrel volt iszonyú bugos, random fagyásokkal, újraindulásokkal. Akár még hardveres hibára is gyanakodhattunk volna, de az iOS 14 most egész jól rendbeszedte, bízunk benne hogy így is marad, de azért már érik a váltás. A következő is iPhone lesz, a 12 Pro a kiszemelt. Mert az iPadel és a MacBookal semmi probléma nincs, az egységes ökoszisztéma pedig jó dolog. És alapvetően az iOS is egy szerethető rendszer, a negatív tapasztalataink ellenére is.

Új hozzászólás Aktív témák