Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simid

    senior tag

    válasz 590227 #414 üzenetére

    Ne haragudj, de nem igazán tudom, hogy miről beszélsz. Van tapasztalatom Kínából rendelésben, gariztatással, vámkezeléssel stb. A spemallról vagy csehektől még nem rendeltem, de nem tudom, hogy jön ez ahhoz, hogy egyiknek sincs hivatalos szervize Európában (márpedig te ezt írtad). Mit kellene ezen "megnéznem"? Az általad linkelt oldalon maguk is leírják, hogy partnercégek intézik. (Ha neked a cseh partner szimpibb mint a spanyol az a te dolgod.)
    Megkérdezted, hogy miért onnan rendelünk. Mivel én jövő héten fogok, leírtam, hogy nekem miért szimpatikus ez az oldal.De én is vacilálok még, hogy melyik legyen.
    "Nekem mindkettő elég jó ajánlatnak tűnik. " - Ebből neked, hogy jött le, hogy én bármit is erőltetek? :S
    Nem tudom milyen ingyenes szállításról beszélsz és továbbra sem értem mit értesz az alatt, hogy EUs számlával érvényesíthető csak a garancia.

    [ Szerkesztve ]

  • Csibe78

    tag

    válasz 590227 #414 üzenetére

    Okoskodunk? Látom valamit nagyon tudsz hogy így osztod ...csak azt nem értem akkor ha ilyen okos vagy minek írsz ide hogy honnan hogyan rendelj? hisz te már vágod a tutit...ha ennyit "bizniszeztél" már hogy több ezer eurot buktál akkor Te már nagyon dörzsölt "öreg róka" vagy ;)...mint írtam onnan rendelsz ahonnan akarsz nekem 8 ... a stílusodat nem csipem ...felnőtt emberek vannak itt akik el tudják dönteni hogy nekik mi a jó. Amúgy azt írod hogy itt tapasztalatot cserélünk neked milyen tapasztalatod is van? Ha neked van kérlek oszd meg...csak nem értem hogy ha van, miért kérsz tanácsot hogy honnan hogyan rendelj? Mi azt írtuk le hogy mi honnan rendeltünk és bocs de nincs rossz tapasztalatom mint neked, eddig minden rendben megy. Nem akar meggyőzni itt senki senkit hogy honnan rendeljen...Nekem csak egy nagyot mondó kisgyereknek tűnsz...téma off
    Amúgy a Te általad linkelt Eu service csak az xy kft -vel leszerződött kis elektrotechnikus cégek akik pénzért javítanak ennek a kft-nek...ennyi erővel semmivel semmi másabb mint a általad utált kínaiak aki spanyolokkal javíttatnak ...és itt most Te vagy aki okoskodik...viszont ha a xiaomiforsale-nál vásárolt telo számláját elfogadja a Wayteq és ingyen szervizeli a telot akkor jobb...minden más esetben ugyan az mint a többi webshoppos cég...ez a tény!

Új hozzászólás Aktív témák