Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisqp

    tag

    válasz Pompi #3579 üzenetére

    Elnézést kérek, nem akartam senkit megbántani/feldühíteni (ha egyáltalán sikerült), de igazad van pontatlan volt a mondat.

    VISZONT, és ez nagyon fontos, ha eddig nem jött volna le bárkinek. A telefonnal meg vagyok elégedve, eddig ez a legjobb amit használtam, minden tekintetben, csak megijedtem a hibától, mint ahogy mások is korábban más hibáktól. Nyilván azért, mert arra számítottam, hogy tökéletes lesz, pedig nagyon jól tudjuk, hogy olyan nincs. Ennyi. Ja, erről a wakelock jelenségről pedig nem tudtam, ha tudok róla, biztos nem is kérdezek senkitől semmit.

    Csoportterápia jelleggel, hogy értsetek engem is: 32 éves vagyok, jogász, kb 4 éve használok androidos eszközöket és az átlag user szintjét talán elérem, talán nem, talán meghaladom, talán nem, fene tudja. (Az átlag szerintem az, aki a színe meg a formája miatt vesz telefont, nem tud angolul, vagy csak érintőlegesen, aztán csodálkozik, hogy lefagy és nem érti mi és miért történik, soha.) Ez a nyolcadik telefonom, de a negyedik - remélem -, amit huzamosabb ideig fogok használni, aminek legalább pár hónapot tekintek.
    Egyébként nekem bő két hete van meg, tehát még csak nem is tudok messzemenő következtetéseket levonni a működéséből.
    A telefont naponta többször töltöm, rövid időkre, mert a legújabb infó az, hogy ez kíméli leginkább az akksit hosszú távon. (Mellesleg szintén Pompi javaslatára, amit ezúton ismét köszönök.)

    Részemről lezárva és csak a gigagondokat, vagy híreket fogom ezentúl felvetni, amire korábban még nem volt megoldás, vagy hsz.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák