Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Laci.M #11365 üzenetére

    Itt nem kell ROM-olni, teljesen gyári OOS-em van, csak rootolva (ami amúgy halál egyszerű folyamat, még a bootloader nyitás is gyártó által támogatott). A Magisk meg gyakorlatilag mára felváltotta a SuperSU-t, amit a régi időkben használtunk.

    Nekem nem olyan hű de életbevágó a mobilfizetés, általában azért használom, hogy ne kelljen előtúrni a kártyám, de ha valamiért nem megy, azért van nálam bankkártya is.

    Ha ennyire fontos én nem javaslom a rootot, vagy legyél nagyon figyelmes, mert a Budapest Bank app lefrissülése vagy OOS frissítés után mindig újra kell csinálni a Magisk elrejtését, ha ez elfelejtődik, kerülhetsz kellemetlen helyzetbe (egyszer megesett velem, de akkor csak az étteremben kellett a pincérnek szólnom, hogy jöjjön vissza pár perc múlva). Eddig mindig sikerrel járt a Magisk újbóli elrejtése és ment megint a kártya virtualizáció, most van először, hogy nem sikerült.

    Ez még mindig kivédhető azzal, ha használod a Simple appot is (én a BB előtt ezt használtam), amire raksz vésztartalék egyenleget, nekem az semennyire nem prüszkölt a rootra, rejteni sem kellett. Persze nem tudom most mi a helyzet vele.

Új hozzászólás Aktív témák