Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Kocsó #5143 üzenetére

    Kb pont így jártam én is az ASUS ROG Centurion 7.1-es fejessel (ami ráadásul még inkább kuriózum itthon), bár én nyilván azt nem laktam be, így nullázni sem kell. :D Mondták, hogy köszi, beszélnek a fejessel, de 1-2 hétig tuti nem, aztán majd jelentkeznek. Néhány hétre rá írtam, hogy akkor nekem nem aktuális, ha még egy válaszra sem futja. Jött valami válasz, de azt inkább már el sem olvastam, nem idegesítettem vele magam.

    Ja nyilván nem Bog vagy Bone volt, bár a név nem is fontos (prohardveren írogat). Furák ezek az egybe esések, na de ha nem megy, nem kell erőltetni. Innentől ajánljon fel nekik az, aki akar és azt, amit akar. Pedig átfutott a fejemben, hogy esetleg ez érdekelné-e őket, de nem fárasztom sem őket, sem magamat.

    Én is tibcsi0407 véleményén vagyok. Ha 2 hónapig nem volt teszt, akkor már nem is kell, rég idejét múlt. Mindenki el tudta olvasni értelmesebb oldalakon a teszteket, mintsem hogy a mobilarénára várjon (mintha hitelesebb volna, mint bármelyik más oldal).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák