Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz axlfsi #2271 üzenetére

    Szerintem az lehet a baj, hogy már volt rootolva supersu-val. Tedd vissza a gyári kernelt, és arra a Magisk-et szvsz.

    Amúgy (ezt már mindenkinek írom) kipróbáltam a gyári rom, a FreedomOS és az ElementalX kerbel különböző kombinációit. Mivel a Freedom gyakorlatilag egy aroma telepítővel konfigurálható gyári os, ezért a gyárihoz való kernelek mennek vele.

    Freedom OS - teljesen testreszabható telepítéskor, választható magisk vagy supersu, adja a működő ViperFX-et, működő SElinux-szal (nem kell külön buzerálni), de amúgy kinézetre tök gyári.

    ElementalX - Hihetetlen keveset fogyaszt vele a teló, nagyon jól optimalizált kernel. Egyetlen hátránya, hogy nem támogatja alapból az SElinux permissive-et, így ha valaki Vipert akar használni (mint én), annak külön kell egy app ami átlöki permissive-be.

    A kettő együtt (freedom + elemental) nagyon takarékos, bloatware mentes király párost alkot. Ráadásul az OTA frissítést követően ez is frissül, szóval zip-ből telepítve, egyből rootolva sokkal jobb dolgozni vele mint az otával szenvedni. Dirty flash is megy gyáriról, én a datát le se wipeoltam, egyből indult vele.

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák