Új hozzászólás Aktív témák

  • Moki2

    aktív tag

    Pár tipp akiknek EUSTOCK rom van a telefonján.Elsőnek rakjátok fel a MIPCsuite-ot.A beállítások-telefoninfónál böködjétek a muiverziót amíg nem szól hogy már fejlesztő vagy. A fejlesztői beállításoknál engedélyezzétek az USB hibakeresést (USB Debuging).Feldugod a telefont PCsuite menjen.Az felteszi a drivereket.Telefont kikapcsolod de legyen még mindig feldugva és menjen PCsuite.Nyomvatartod power és hangerő le gombot amíg megjelenik a sapkás nyúl :D. Ez a Fastboobt mód .Nekem ekkor feltette a fastboot modhoz is a driverek csak engedjétek neki az aláírás nélküli drivertelepítést.Ha ekkor az eszközkezelőben nincs ismeretlen eszköz akkor rendben van.Ja és flashez 64 bites oprendszer kell,én windows 10 alatt csináltam.Le kell szedni global stable fastbootromot és azt felfleshelni a MIflash-el.Pipáljátok ki a bootloader zárást is mert amíg nem így tettem addig nekem kehes volt a rendszer.Új renszeren újra engedélyezni kell az usb hibakeresést.Innen én PCsuittal updateltem majd arról váltottam global developerre és onnan kértem bootloadernyitást.Mikor az megvolt TWPR fel,az alól raktam fel EU developert és arra SuperSU-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák