Új hozzászólás Aktív témák

  • stangli

    senior tag

    válasz kariad #66 üzenetére

    Ezért kell technikai elemzéssel összekötni a befektetéseinket, ha régóta nő akkor kivárni amire esik, mert a végtelenségig nem nőhet (ebben segítenek a grafikonok, hogy nagyobb esélyel kitaláljuk merre is tart a trend)... ha meg esik akkor venni... a közelmúlt tapasztalataiból tanulva én szétszedném a many-t kisebb befektetési összegekre :U
    hogy értem ezt az összeget: pl van 100 egységem, ha nagyon viszket a tenyerem akkor veszek pl 20egyégnyire részvényt, ha esik akkor megint X egyégnyire... és ha a piac az általam elvárt hozam alá esik mint pl pár héttel ezelőtt az otp (6000alá is benézett 1nap (4én) erejéig 5911, nyitó 7én 5974 huf, 8án 5900, záró természetesen 6000 felett mely kereskedési nap átlaga 7én 5986, 8án 6108)... ha nem, fektettem volna be minden tökét akkor 6000körül mindent cseppfolyósított pénzmennyiséget betettem volna... sajna lemaradtam erről a hullámról... de következőkor a stratégiám másként fog kinézni...

    U.I.: nagyon gondolkodom egy "Befektetési kérdések, válaszok!?!?" update (frissített) verzióhoz, hogy lássuk, hogyan is alakultak az árfolyamok a nagy medve gyilok (jelzáloghitel válság) hatására :DDD
    de szerintem az évfordulóra fogom elkészíteni a követező jelentést (talán) a saját tapasztalatokkal kibővítve. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák