Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz bambano #171 üzenetére

    "egyelőre még nem lőnek le, ha nem regelsz az arckönyvre."

    Nem, csak lassan egyenlő lesz azzal, mintha remeteként kivonulnál az erdőbe vagy egy tanyára élni. Ahogy elvileg a Windowst is ki lehet kerülni, gyakorlatilag viszont nem.

    (#172) morgyi: "Lehet ésszel is használni, nem kell kompromitáló fotókat kirakni"

    Elég ha csak egy ismerősöd rak ki rólad és jelöl be rajta. Persze a jelölés is letiltható. Kár, hogy az arcfelismerő algoritmus nem... Ahogy az arcfelismerő HR-esek sem. :DDD

    "viszont az ismerősök kisgyerekeinek fotóin, családi kirándulásokon stb, jót lehet derülni"

    Én nem akarok derülni rajtuk, mert van jobb dolgom is, mint ilyenek nézegetése. Aztán megsértődnek amiért nem lájkolom meg nem szólok hozzá meg nem válaszolok privát chaten, ha elrejtem a státuszt akkor meg sosem vagyok fenn, ha közben véletlenül mással chatelek, akkor elárulom magam. Emellett vegyülnek a rokonok, vegyülnek a barátok, vegyülnek a "kötelező" ismerősök, vegyülnek az ügyfelek, vegyülnek a csajok, excsajok, haragosok, ellenségek, f*sznak hiányzik ez az egész. :N

    "Az meg hogy a nagy tesó tudja hogy milyen filmeket szeretek, milyen zenét hallgatok stb. nem érdekel."

    De az igen, akinek majd el fogja adni pénzért ezeket az infókat később. Bár emberek különböznek. Én úgy vagyok vele, hogy ha celeb akartam volna lenni, akkor produkáltam volna magam valamilyen valóságshowban vagy tehetségkutatóban, de akkor tudom, hogy miért tettem (a pénzért). De mivel nem akartam celeb lenni, ezért ne csináljon már belőlem egy túl nagyra hízott, kikerülhetetlen oldal sem azt a saját profitja érdekében, amiből én egy forintot nem kapok, csak ingyen használhatom azt az erőforrászabáló retket, ami nélkül nagyon jól megvoltam és meg is lennék, csak éppen x dolgok miatt nem tudom kikerülni.

    Miért kell ezt mindig mindennel eljátszani? Nem volt elég a Microsoft? Miért kell hagyni egy céget, legyen az Google vagy Facebook olyan befolyásosra hízni, ami végül kvázi-kikerülhetetlen lesz (önkéntes remeteéletmód nélkül)?

Új hozzászólás Aktív témák