Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dave567 #28 üzenetére

    Mi bugos? Milyen hitbox problémák? 408 órám van már a játékban, de game breaking buggal még nem találkoztam. Egy olyan bug volt egyszer, hogy a hajó felrobbant és aztán mint a radírgumi kipattant a tengerből és forgott pár másodpercig. Ami vicces volt, fel akartam venni videóra, de aztán fél perc után eltűnt. Akkor mit mondasz a Ubisoft játékokra ha ez neked bugos? :U

    Ami igaz és elismerem, hogy eleinte a szerverekkel tényleg voltak problémák és beütött időnként a rubber banding. Ez tényleg mondjuk szerintem is sokára sikerült javítaniuk, talán ilyen 9 hónapjára a megjelenésnek. De miután javították egyik nap felmentem játszani és azóta tökéletesen működik.

    A másik amit fel lehet róni neki az a team balance, na az a mai napig tényleg szar. Sokszor van úgy, hogy az egyik csapatban akár 5-el több ember van, mint a másikban.

    Én ezekkel a kis hibáival is szeretem a játékot és szerintem nagyon jól megcsinálta a Dice. De ha tudsz jobb játékot ebben a kategóriában, akkor hallgatlak. A Cod WW2-őt kipróbáltam bétában, nem jött be. Na ott hamarabb zavartak azok a problémák, amiket leírtál.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák