Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rennes6

    tag

    válasz bwoay #21 üzenetére

    Sajnos nem tudom magam életszerűen beleképzelni egy vérbeli gamer lelki világába, mivel nem vagyok éppen nagy játékos. Abból próbálok kiindulni most, hogy ez a BBC-s warezlovag hónapok óta ehhez a lövöldözős izéhez imádkozott, mégsem adott volna ki érte 60 fontot. Az ugye 18 ezer forint mai árfolyamon. Vajon mennyi pénzt adott volna ki érte? Vagy soha nem is vette volna meg? Imádja a multiplayert, ha úgyis rengeteget használta volna, akkor csak kiad érte 30 fontot? Vagy 15-öt talán? A közvéleményesek ebből a szemszögből nézve nem mérvadóak, mert indíthatnánk mi is egy szavazást arról, hogy "Önnek mennyiért venné meg a MW2-őt? 9 / 7 / 5 / 2 / 1 / soha" - nincs értelme a műsornak, mert messziről jött ember azt klikkel, amit akar. Életszagú felmérés az, amikor ott állunk a kasszánál, és közben arra gondolunk, hogy ez mehet sörre, a game meg vár a torrenten/warez ftp-n.
    Nem szeretnék itt huszárkodni, de most vettem pl. 1 éves licencet egy szoftverre, ami nagyon megtetszett az utóbbi időben (trial). 6 ezer pénz volt visával. Elgondolkodtam, 12-ért még belefért volna, a lélektani mondjuk legyen 15. Ha 16-ért kínálják, tuti nem kell, annyit azért mégse. És elég nagy a kísértés, hogy lerántod, valljuk be.

  • marcee

    addikt

    válasz bwoay #21 üzenetére

    Szerintem azért írja a PS3-at, mert a box-os exclusive-okat már kijátszotta és ha már fizetni kell, akkor így a másik oldal játékait is kipróbálhatná.

    Ha elég sok gépet bannolnak, akkor talán beindul a jóárasított használt gépek piaca. Engem spec egyáltalán nem érint a multi. Sőt vennék szívesen féláron csak szingli játékmódú stuffokat eredetiben! :) Nekem amúgy 5-6-7e a lélektani határ egy játékért. Ennél drágábban csak egyet vettem.

    Szerk: rennes6: Az MW2 nem feltétlenül volt neki warez, a bannt a modchip-ért kapta szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    \m/

  • #65675776

    törölt tag

    válasz bwoay #21 üzenetére

    Szerintem ha ingyen lenne, akkor is inkább lopná a sok IQfighter...

    marcee: Mit jelent az, hogy "kijátszotta"?

  • #16820480

    törölt tag

    válasz bwoay #30 üzenetére

    nem feltétlen csábítóbb, én nagyon élvezem, hogy sikerült megoldani mindent úgy a gépen, hogy freeware, beleértve az operációs rendszert.
    egyébként a "ha nincs rá pénzed, vedd meg használtan" dolog most még működik, mert nagyából egálban van az újonnan játékot vevők és aztán eladók aránya a használatan vevőkével. de ha egyre több ember gondolkozna így, akkor egy idő után úgymond elfogynának a használt cuccok, illetve túl nagy kereslet mellett kevés lenne a kínálat. hasonlóan van a warezzal is, csak ott hatékonyaban működik a csalás, mert egy eredeti példányról több ezer/tízezer usernek lehet teríteni.

    a másik oldala meg az, hogy ha nem tudod kipróbálni a játékot, akkor elég zsákbamacska ennyi pénzt kiadni. én az utóbbi időben már azért nem is foglalkozom nagyon a számítógépes játék dologgal, mert annyira tömegtermelésben ontják az új verziókat, hogy már az is nehéz adott esetben, hogy kiválassza az ember az értékes darabokat, amik tényleg innovatívak, és adnak valami játékélményben. PC-re még vannak ugye demó verziók, de konzolra ezt nem tudom hogy lehet megoldani, ha egyáltalán.

  • Szpisti

    addikt

    válasz bwoay #30 üzenetére

    Igen-igen. Egyszer nagyon berágtam a winfosra, és kipróbáltam 2 féle Linux OP-rendszert is... Az hagyján, hogy egy driver felrakása igen komoly hozzáértést igényel, (nekem nem is sikerült sose rendesen, pedig nem ma kezdtem) de hogy játékokat, és jópár általam használatos programot vagy igen gyatrán, vagy egyenesen lehetetlen telepíteni rá, az azért gáz... Ezért nem nevezném alternatívának... Persze aki csak internetezik, zenét hallgat meg filmet néz a gépén, annak tökéletes...

Új hozzászólás Aktív témák