Új hozzászólás Aktív témák

  • rennes6

    tag

    válasz bwoay #21 üzenetére

    Sajnos nem tudom magam életszerűen beleképzelni egy vérbeli gamer lelki világába, mivel nem vagyok éppen nagy játékos. Abból próbálok kiindulni most, hogy ez a BBC-s warezlovag hónapok óta ehhez a lövöldözős izéhez imádkozott, mégsem adott volna ki érte 60 fontot. Az ugye 18 ezer forint mai árfolyamon. Vajon mennyi pénzt adott volna ki érte? Vagy soha nem is vette volna meg? Imádja a multiplayert, ha úgyis rengeteget használta volna, akkor csak kiad érte 30 fontot? Vagy 15-öt talán? A közvéleményesek ebből a szemszögből nézve nem mérvadóak, mert indíthatnánk mi is egy szavazást arról, hogy "Önnek mennyiért venné meg a MW2-őt? 9 / 7 / 5 / 2 / 1 / soha" - nincs értelme a műsornak, mert messziről jött ember azt klikkel, amit akar. Életszagú felmérés az, amikor ott állunk a kasszánál, és közben arra gondolunk, hogy ez mehet sörre, a game meg vár a torrenten/warez ftp-n.
    Nem szeretnék itt huszárkodni, de most vettem pl. 1 éves licencet egy szoftverre, ami nagyon megtetszett az utóbbi időben (trial). 6 ezer pénz volt visával. Elgondolkodtam, 12-ért még belefért volna, a lélektani mondjuk legyen 15. Ha 16-ért kínálják, tuti nem kell, annyit azért mégse. És elég nagy a kísértés, hogy lerántod, valljuk be.

Új hozzászólás Aktív témák