Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz bwoay #30 üzenetére

    nem feltétlen csábítóbb, én nagyon élvezem, hogy sikerült megoldani mindent úgy a gépen, hogy freeware, beleértve az operációs rendszert.
    egyébként a "ha nincs rá pénzed, vedd meg használtan" dolog most még működik, mert nagyából egálban van az újonnan játékot vevők és aztán eladók aránya a használatan vevőkével. de ha egyre több ember gondolkozna így, akkor egy idő után úgymond elfogynának a használt cuccok, illetve túl nagy kereslet mellett kevés lenne a kínálat. hasonlóan van a warezzal is, csak ott hatékonyaban működik a csalás, mert egy eredeti példányról több ezer/tízezer usernek lehet teríteni.

    a másik oldala meg az, hogy ha nem tudod kipróbálni a játékot, akkor elég zsákbamacska ennyi pénzt kiadni. én az utóbbi időben már azért nem is foglalkozom nagyon a számítógépes játék dologgal, mert annyira tömegtermelésben ontják az új verziókat, hogy már az is nehéz adott esetben, hogy kiválassza az ember az értékes darabokat, amik tényleg innovatívak, és adnak valami játékélményben. PC-re még vannak ugye demó verziók, de konzolra ezt nem tudom hogy lehet megoldani, ha egyáltalán.

  • Szpisti

    addikt

    válasz bwoay #30 üzenetére

    Igen-igen. Egyszer nagyon berágtam a winfosra, és kipróbáltam 2 féle Linux OP-rendszert is... Az hagyján, hogy egy driver felrakása igen komoly hozzáértést igényel, (nekem nem is sikerült sose rendesen, pedig nem ma kezdtem) de hogy játékokat, és jópár általam használatos programot vagy igen gyatrán, vagy egyenesen lehetetlen telepíteni rá, az azért gáz... Ezért nem nevezném alternatívának... Persze aki csak internetezik, zenét hallgat meg filmet néz a gépén, annak tökéletes...

Új hozzászólás Aktív témák