Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz vicze #208 üzenetére

    Közellenség? Jézusom. :Y Kérlek ne akard mártírrá avatni magad, én mindösszesen arra figyelmeztettelek, hogy ha hülyézed a másikat, akkor részemről off-os a véleménycsere. Amikor én javítottam a félre tájékozottságod, amivel "másokat szeretnél helyesbíteni", akkor én nem illettelek semmilyen jelzővel. :) Ehhez tartsd magad a későbbiekben is velem szemben légyszi, és akkor eldiskurálhatunk bármelyik cikk alatt! :R

    Meg úgy összességében, látom az indulatokat néhány hozzászóló mögött a másikkal szemben. Nem ér ennyit a beszélgetés, ha pusztán nem egyező véleményeken berágunk, és elindul a személyeskedő piszkálódás.

    Én mindenestre remélem, hogy a nyugati hálózatokból egyre inkább ki fog szorulni a Huawei, még ha ez azzal is jár, hogy esetleg lassul a bevezetés üteme, és jó lenne ha a cég lakossági üzletága életben maradna a kontinensen akár "kopasztott tyúk" formájában is, de ahogy látom, már bejelentkeztek a helyére a hazai nagyok. ( Realme/Oppo, és a Xiaomi ) Olyan gyorsan történik minden, hogy az ember csak kapkodja a fejét. Lehet h év végére már természetesebb dolog lesz itthon Oppo telefont vásárolni szolgáltatótól, mint Huaweit? :))

    [ Szerkesztve ]

  • #95462144

    törölt tag

    válasz vicze #208 üzenetére

    A 2009-es kínai tüntetéseknek ehhez, akkor semmi köze nem volt ugye? Csak véletlenül nem elérhetőek azóta? Akkor a tüntetéseket sem azon szervezték le ugye? A google szerinted miért van tiltva? Mert nem tudták az adatokat a kínaiak 100%-ban szűrni és kontrollálni.

    De az remélem meg van, hogy egy hivatalosan is kommunista rezsimről van szó, ahol mind a szólásszabadság és minden ehhez köthető információáramlás szabályozva van diktatórikus módon. Aki meg ellenkezik, az meg szépen mehet átnevelőtáborokba szocializálódni.

    És egy olyan cég kapcsán, ahol bizonyítékokat találnak a kínai kormánnyal való együttműködésre az egyértelműen nemzeti érdekeket sért. És nyilván nem fognak minden birtokukban lévő információt megosztani, ezt ugye csak viccből írtad, mert ez egy hatalmas paradoxon.

Új hozzászólás Aktív témák