Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Amúgy nekem rohadt furcsa ez a vírus. Nem vagyok összeesküvéshívő mielőtt bárki ezt gondolná.
    A furcsa az, hogy ennyire különbözők a tünetek és a betegség lefolyása. Már nagyon sok story ismert a tünetmentességtől a heteken át tartó szenvedésen keresztül a halálig, kortól függetlenül. Kortól függetlenül, mert volt olyan 90+ éves aki felgyógyult és olyan ~ 30 éves, aki belehalt alapbetegség nélkül is. A két véglet között pedig - akár azonos kor és egészségi állapot esetén is(!!!) - baromi nagy a kilengés a tünetek tekintetében. Azonos kor, sportoló vs nem sportoló mindegyik alapbetegség nélkül, mégis az egyik hetekig kórházban a másik meg egy napos láz után el is felejti az egészet. Van akinek pár napos láz köhögés nélkül, a másik meg kiköpi a tüdejét. Millió egy tünet van már felsorolva hozzá, de sokaknak csak az egyik vagy a másik van csak és kizárólag.

    Melyik másik vírusos betegségnek van ennyire szerteágazó lefolyása? Ennyire különböző? (persze azonos életkor és azonos egészségi állapot esetében). Mert én nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák