Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz buherton #52 üzenetére

    nyilvánvalóan teljesen eltérően látjuk a dolgokat, ergo egy ilyen vitába teljesen felesleges belemennünk.

    nincs mit megköszönnöd, egy általános témához én is általánosságban szólok hozzá. és általában én sajnos azzal szembesülök, hogy igenis büdös nekünk. de ugyanúgy mondhattam volna bámelyik, globalizációan érintett fejlett országot, az egyesült államokat, az egyesült királyságot, a németeket, stb. magyarozni, németezni, szlávozni, románozni meg akkor magyarozok, németezek, szlávozok és románozok, amikor úri kedvem úgy tartja. random moderátornak lehet panaszkodni, ha nem tetszik.

    @HeavyToys: az audi megteheti, hogy a homokba dugja a fejét. de nemcsak ott vannak így ezzel, hanem magasabb hozzáadott értékű munka esetén is, legfeljebb ott hamarabb kezd el elégedetlenkedni a munkaadó cég, ha a munkaközvetítőn keresztül neki dolgozók 3-5 év után a megszerzett tapasztalatukkal és tudásukkal elmennek máshová (nem kevéssel) több pénzt keresni.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák