Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz KrAt #77 üzenetére

    Na igen, a múltkori konci, amihez azóta sem írtam logoutot, tudom, pedig vagy 3x legalább belekezdtem... egyszerűen mindig rájöttem, hogy nem igazán tudom szavakban átadni az élményt, tulajdonképpen nem is nagyon tudom hogy kéne hozzáfogni...
    Mindenesetre minden egyes tag elbeszélgetett az őket váró emberekkel, a dobos egyszál pulcsiban volt, és akkor épp kurvahideg volt, azon kevés téli napok egyike, ahol tényleg érződött, hogy tél van, és legalább egy 20 percet ott beszélt velünk vagy többet, aztán mondta, hogy szól a többieknek, hogy ne kelljen itt várnunk, mert érzi, hogy igen hideg van :D
    Az egyik gitáros meg filccel össze akarta firkálni az egyik rajongó lány arcát kész arc :D A kiscsaj meg leoltotta a csávót, hogy "it's not funny, OK?!", azért ez is kész :) Meg volt, aki az ásványvizes üvegét dedikáltatta, mert más nem volt nála, ami alkalmas volt erre... és hát Sharon, na igen :)

    feel good:
    Hidd el, a zenekar is nagyon meghatározó. Az előbb említett Epicában egy hihetetlen jó hangú énekesnő, Simone Simons énekel, elképesztő, fantasztikus, amit művel, tényleg, csak Tarjához lehet hasonlítani maximum (nem mellesleg Tarja hatására kezdett énekekelni tanulni) és hát a zenekar... nos, maradjunk annyiban nem éppen átütő mögötte... egy Nightwish kaliberű zenekarral a háta mögött iszonyat durva dolgokra lenne képes. Bővebb infóért lásd a logoutom :D
    A többiben egyetértek, sajnos Anettet nem érzem odavalónak, és igazán jó élő-énekesnek sem. (Már nem úgy élő, hogy nem zombi... ehh lehet fáradt vagyok már :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák