Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz venember83 #15 üzenetére

    Ezzel vitatkoznék, az Enter című album alapján az új Nightwish hang szerintem sokkal jobb, mint Sharon den Adel bizonytalan és néha kissé hamiskás hangja (ami szerintem erősnek nem elég erős, lágynak, csilingelőnek meg nem elég lágy és tiszta, szóval összességében középszerű).

    Az tény, hogy más lett, mint Tarjával. Néha jól jött az operás hangja, bár irritálni is szokott ez a fajta orgánum.

    Ami az új albumot illeti, nekem legjobban az Amaranth tetszik róla, talán leginkább a Nemo-hoz tudnám hasonlítani ezt a populáris (de jó) hangzást. Ezen kívül szép még az Eva, a Sahara, a The Islander. Elmegy a Whoever Brings the Night (főképp a refrén eleje miatt, meg mondjuk a többi, kivéve a Master Passion Greed-et, ami kifejezetten nem tetszik. Az új album összességében jó, Tarja részben hiányzik, részben viszont nem.

    A "régiek" közül pedig: Getshemane, Moondance, Walking In The Air (szerintem jobb, mint az eredeti...), Ever Dream, Nemo és persze az elmaradhatatlan Ghost Love Score (az első 30mp-e a csengőhangom :) ). Szerencsére a fentieken kívül is vannak még jó számaik.

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák