Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Fidel76 #66 üzenetére

    annyi sületlenséget sikerült összehordanod, hogy csak kapkodom a fejem

    " ... A szabad akarat azért adatott, hogy mindenki eldöntse mit szeretne. ... "
    ezt kifejtenéd?
    ( csak mert nincs szabad akarat ... 1 út van, amit az emberek tudnak ... a fogyasztói tarsadalom ... megmondanad hol itt a szabad akarat? hogy én most villanyszerelő szeretnék lenni vagy pék?

    arra a kérdésre, amit feltesznek gyerekkorba, hogy mi szeretnék lenni, azt valaszolnam mai fejjel, hogy: szabad.
    nem villanyszerelő se nem pék ... hanem szabad.)

    " ... Valamiért nem ideges, hogy mi lesz a földdel, vagy a többi emberrel. ... "
    aha ... ja ... mer'leszarja példaul?
    magasról .... vastagon .... nagyívben ...

    " ... Egy ember sincs aki felelős a földért. ... "
    ki beszél a földről?
    én nem.
    én a földön levő életről beszélek
    a föld egy baromi nagy közetbolygó, vasmaggal hagyjatok mar a földet békén ... a föld még akkor is itt lesz mikor a nap 5milliard év múlva vörösórias lesz ...

    " ... A föld a szülő itt, mi meg a gyerekek, és a szülő felel a gyerekért, nem fordítva. .... "
    ebben annyi az igaz, hogy gyerekek szintjén rekedtünk meg ... mint írtam ... szórakozas szórakozas szórakozas ... oled 5g fb okostelefon újautó luxuslakas yacht nyaralashonolulun

    ideje lenne mar felnőnünk és a tetteink következményével szembenéznünk ... mert nem mi vagyunk a gyerekek, akikre vigyazni kell, hanem nekünk kell vigyazni a gyerekekre ... allatok, növények, mert ők nem tudjak magukat megvédeni tőlünk, nekünk kell őket megvédenünk sajat magunktól, a sajat kapzsisagunktól, önzésünktől, hogy egy borjút fél éves koraba levagnak, csak h finomabb hús menjen a hamburgerbe, és egy disznót 1 éves koraba levagnak, pedig élhetne 15-20 évig is .... ez az élet paros labbal való sarba tiprasa

    " ... Én még nem láttam olyat, hogy aki a szellemi fejlődése mellett dönt és elvonul/meditál egy életen át, posztolna, megírná valakinek mi a jó neki, meg a többinek. .... "
    feltételezem rólam beszélsz, de megmondom őszintén gőzöm sincs ...

    de ha így van ... akkor esetleg ha meg tudnad cafolni, hogy miért nem igaz amit írtam, lenne miről beszélni ... de így .... üres szavak, 0 tartalom

    amúgy bocs, hogy elmondom van mas út is
    bocs h azt mondom legyél szabad
    de egy fosfej vagyok

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák