Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #306 üzenetére

    Szerintem ezt csak elképzeled hogy nem ugrottak neki a gyártók . Fenéket nem. Pörögnek ezen ezerrel, ez csak egy elképzelés szerintem benned, amin nem csodálkozom mondjuk.
    Milyen marketing pénzt kell erre költeni?Ezzel van tele az IT sajtó napok óta. Aki Gsync plecsnis monitor akar venni az célirányosan azt fog keresni, hisz azok valószínűleg egy jóváhagyott minőséget fognak képviselni.
    Nézd , igazából az idő fogja eldönteni melyikünknek lesz igaza. Én természetesen ( :DDD :DDD ) azt gondolom nekem, hisz a marketingből és a kereskedelemből élek évtizedek óta. Egy cégnek ez nem pénz, ha 10 VRR monitorjából 3 félére rá tudja dobatni a Gsync plecsnit, hisz ha világszinten elad belőle 500 darabot 10 dollárral drágábban akkor már vissza jött a bevizsgálás ára.
    Nincs itt szükség marketingre, ez csak egy plecsni lesz a másik mellett. Nvidás olyat igyekszik venni amin ez rajt van,hisz az a tuti és nem lesz valószínűleg nagy árkülönbség. És jelenleg nvida kártyából kb 3x annyi van a felhasználóknál.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák