Keresés

Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz somogyib #131 üzenetére

    Ja vagy úgy, végül is érthető így is, de pont azért írtam azt, hogy a moderációba vigyenek egy kis értelmet is és akkor nem fogják sokan ellenezni, meg ők sem fognak csodálkozni, hogy nincs hatása, mert a legtöbb kommentelő nem nézi, hogy 20-30 hozzászólással ezelőtt töröltek-e párat (hiszen nem szembetűnő csak ha a sorszámozást nézed), csak írja oda a saját dolgát, mint ha misem lenne természetesebb, ezért is kellene a moderációt minden esetben indoklással/jelzéssel társítani, ami felhívja a figyelmet arra, hogy hoppá gyerekek, itt moderálás volt, mert valami problémás, kicsit oda kellene figyelni dolgokra, főleg mert valószínűleg még mindig figyelik a topikot, ha ez nem így van, akkor csak viccbe megy át a moderálás, meg az is amit most csináltak, kb. mint anno a rendőrség tekintélye, azt azóta sem állt helyre, azt azok is csodálkoznak a sok gyorshajtón, a pirosan átmenőkön és így tovább.

    Amúgy ja, jó poén, főleg ha le is esik, néha én is így vagyok, csak ugye eléggé komolyba ment itt át a téma, nem is nagyon próbáltam poént kivenni olvasáskor.
    Igen amúgy arra írtam és azért hivatkoztam Trump-ra, ha már úgy felhozta, ha ilyen hülyeségeket nem hoznának le, akkor valószínűleg nála sem telt volna be a pohár, ezért is írtam, hogy el kellene gondolkozniuk a moderáción, meg a kiírandó cikkek megválogatásán, mert amúgy sincs értelme olyannal dolgozni, amit más oldalak már lehoztak, gondolok itt a politikai dolgokra, meg hasonlókra, aztán meg ugye nem elég, hogy az ilyen hírekkel feleslegesen foglalkoztak, még utána a moderálással, meg az abból következő problémákkal is foglalkozniuk kell, szóval csak maguknak csinálják a munkát, nem is értem, mit csodálkoznak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák