Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Psych0 #2 üzenetére

    Igen valami ilyesmire céloztam én is.
    Adott az egyik legdrágább csúcstelefon. Meg adott egy mottó "it's just works.".
    Erre sorra jönnek ki a problémák pár héttel a megjelenés után. A frissítés, aminek elvileg az lenne a feladata, hogy javítsa a korábbi hibákat jelen esetbe gyakorlatilag egy új hibát generált.
    Eddig is röhej volt, hogy a "just works" telefon csak mindenféle patchekkel és javításokkal képes tökéletesen működni... mostmár maga a "patch" is hibákat generál. Azért ez elég durva ebben a kategóriában.

    Nekem 2007-ben még iPhone 2G-m volt. Na ott tényleg nemvoltak ilyenek. Nem is igen volt elérhető bármiféle frissítés vagy program. Persze egy kis (iBrickr) programmal már akkoris feltudtunk rakni rá progikat, játékokat meg ilyesmiket. De nem volt probléma. Az tényleg just works volt. Igaz fele annyit se tudott, mint egy mostani okosteló, de az tényleg működött.

    Mostmár viszont majd egy éve LG opt 1-esem van 2.2-es androiddal. És érdekes módon az is működik. Kicsit lassúcska, néha akadozós, de ezektől eltekintve tökéletesen működik mindenre amire csak való, amire csak használni lehet. Ugyan az a gyári szoftver van rajta, mint amikor ~ 1 éve megvettem. 2.2.2-s android, V10g szoft. Ennyi.
    Csak azt nem értem, hogy ezt mért nem lehet megcsinálni egy csúcskategóriás telefonnál. Főleg, ha olyan OS-ről beszélünk, aminek csak pár típusú készüléket kell kiszolgálnia, nem pedig 150-200-at.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák