Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz yerico #46 üzenetére

    Mondok neked interfész szabványt: rfc 821 smtp. Aki ezt nem tudja megvalósítani, az ne dolgozzon ekkora cégnél. Minden bizonnyal tudnék mondani másik 2-3 megoldást is, amit fillérekből össze lehetne rakni.

    Egyébként pedig én annak a híve vagyok, hogy egyszer kell megcsinálni valamit, de akkor rendesen, kerül, amibe kerül. Nem mindig marhaság az a közmondás, hogy a szakadékot nem lehet két kis ugrással átugrani.

    El tudom képzelni, mennyi pénzt költ el a máv, amikor flirtet vagy taurust vesz. De mostanában, akárki akármit mond, sokkal inkább érzem azt, hogy fekete lyukba dobáljuk a pénzt a máv esetében és minimálisan se kerül kijjebb a slamasztikából. Végtelen ciklus.

    Mennyi pénz lenne, hogy a pusztában legyen kapcsolat, pont a máv esetén? Nekik lenne az országban a legolcsóbb hálózatuk, mert nekik nem kell területfoglalásért fizetni. Az a kilométerenkénti 10 misi körüli díj, amit másik ph!-s cikkben becsültek, a mávnak nagyon sokkal kevesebb. Csak nem kellett volna kibugázni a pantelbe ezt az üzleti lehetőséget.

    De amíg a mávban egy belső áthelyezéshez is kell vagy 6-8 aláírás, kisebb köteg ilyenolyan papír és ez eltart majd fél évig, addig a máv nem fog elindulni felfelé. A vasutasok fejében kellene először rendet rakni, már amelyik megérdemli, mert némelyik még mindig 50 évvel ezelőtti szinten van.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák