Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Tigerclaw #26 üzenetére

    "Kell letölteni, frissíteni az ipadon drivereket, mint a windowson?"
    nemtom, én semmilyen drivert nem töltöttem le a Win7-re, amikor úgy két éve feltelepítettem. ja de... az ujjlenyomat olvasóhoz még kézzel kellett. belerokkantam. tableten gondolod, nem lesz minden gyárilag belőve?

    "Víruskereső fut rajta, mint a windowson?"
    nekem Windowson sem fut. 5+ éve. tableten szerinted hány vírus lesz ARM-os Windowsra?

    "Jön naponta OS update az ipad-ra, mint a windowsra?"
    melyik Windowsra jön naponta OS update? mert az enyémre csak havonta egy, azt is kb. két kattintás nyugtázni.

    "A lényeg az, hogy az egyiket folyamatosan karban kell tartani és nagyon nem árt, ha értesz is hozzá, a másikat meg csak használod és nem is jut eszedbe, hogy oprendszer is van rajta."
    ez már jó régen nem igaz. egy Win7 mindenféle különösebb karbantartás nélkül elfut magában. egyszer az elején leokézol minden ajánlott konfigurációt és hagyod működni.

    "ipod touch-on tapasztalom, hogy teljesen más egy windows, ami pécén, notebookon, vagy netbookon fut és teljesen más egy iOS."
    nem mondod, hogy egy telefonos os egész más, mint egy desktop Windows? :Y használtál már Windows Phone 7-et? az is Windows ám... :)

    "Szóval, ha az intel csinál egy atomos tabletet és rárak valami light netbookos windows 7 startert, attól még semmi köze nem lesz a napjainkban terjedő tabletekhez. Az egy tablet PC lesz."
    és ki beszél itt Inteles, Atomos, Windows 7-es tabletről? ARM-os Windows 8-as tablet a téma.

Új hozzászólás Aktív témák