Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Chaser #120 üzenetére

    Nem érted meg, hogy semmilyen erkölcsi vagy jogi bűntettnek NEM SZÁMÍT egy kép elkészítése, elkészíttetése?
    Ahogyan valószínűleg a kedves szüleid sem rakják ki a rólad 3 évesen készült képeket a netre, ahogyan a vízparton szaladgálsz egy szál faszban, vagy éppen fürdetnek.

    Tehát hiába próbálod besározni a kedves érintetteket, az egyetlen hibájuk valójában az, hogy nem úgy álltak mindenkihez hozzá, hogy egy utolsó gerinctelen patkány. Ami egyébként megjegyzem, egy kapcsolat esetén nem is túl meglepő.

    Fogd fel végre, hogy nincsen okozati összefüggés egy kép elkészítése és ezen kép rosszindulatú, engedély nélküli publikációja között.
    Ja, és itt még mindig azt feltételezzük, hogy a képek az adott lány beleegyezésével készültek, vagy maradtak meg, ami 100%, hogy nem igaz az összes, excsajok-on publikált fotóra.

    Az meg, hogy láttál pár filmet az angolszász jogrendszerről, igazából nem érdekel senkit, mert ettől még nem lesz releváns a véleményed.
    Speciel pont a jenkiknél elég gyanús, hogy egy ilyenért jóval csúnyábban varrnak el, mint itthon, kiindulva az alapvető gyakorlatból, ami az esküdtek meglétéből és a nyílt(abb) tárgyalási rendszerből fakad.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Nekomajin

    aktív tag

    válasz Chaser #120 üzenetére

    Egy példával hogy megértsd...ha anyukád, húgod, bnőd nem kívánt képe kikerül a netre, az elkövetőt megbüntetik -teszem hozzá nagy eséllyel nevetséges felfüggesztettel, de kapjon akár 5 év letöltendőt-, akkor minden OK? Hát sztem nagyon nem.

    Akkor szerinted a rablógyilkost se kell lecsukni, mert az áldozat már úgyse tér vissza a halálból? Gondolkozzál már, mielőtt beböfögsz valamit!

    Penge_4:
    Mellesleg kimutatás nélkül, tudom, hogy prűd vagyok, de a jó kislányok általában nem szokták latexruhában lóbálni a vibrit.

    Állandóan szélsőséges példákra általánosítasz. Egyszer se jártam az oldalon, de látatlanban is kizártnak tartom, hogy az összes csaj latexben lóbálja a vibrit.

    Milyen büntetés?
    1: Sosem kapják el őket.
    2: A többit már Chaser leírta. Ha felnégyelik sem változtatja már meg az áldozat életét. Tehát mi a teendő? Megelőzni az esetet. Nem adni okot az ilyesmire.

    Oké, ezt lehet, hogy nem írtam elég világosan, de a büntetést itt a csajok kapják. Az a büntetésük, hogy felkerülnek az oldalra azért, mert ribancok voltak, és félrekúrtak, és megbántották a pasijukat. Legalábbis ezek a pasik ezt mondják, de bizonyítani semmivel se tudják. Tudod, messziről jött ember azt mond, amit akar...

    leviske:
    Nem, nem ugyanarról van szó.A puruttya, a napiszar és a subba alapötlete az volt, hogy "röhögjük ki azokat, akik az aktuális trendeket birkamód követik és azokat, aki mindenre képesek, hogy az áhított közösség befogadja őket". Hogy később melyik, milyenné vált, már egy másik lapra tartozik. Az excsajok meg eleve már a gyerekes bosszúra alapult.

    Nem, nem tartozik más lapra, mert arról van szó, hogy most mi folyik ezeket az oldalakon. Tök mindegy, hogy minek indultak, ha az lett belőlük, ami lett.

    Szóval közös pont nincs az anonimitáson kívül, de ennyi erővel a PH! fórum se különb, hiszen a többség itt is arc nélkül trollkodik és hordja el a másikat minden földi jónak.
    De nagyon is sokban különbözik. Fentebb már kifejtettem, hogy pont az a különbség a fórumos trollkodás meg a puruttyázás között, hogy a fórumon a sértett is névtelen. Puruttyázás közben meg csak a sértő fél rendelkezik ezzel az előnnyel, míg a másik teljesen ki van szolgáltatva. És ha már az arca (vagy más személyét azonosító adata) kint van a monitoron, akkor az egész dolog kilép az internet világából. Ez egy óriási különbség.

Új hozzászólás Aktív témák