Új hozzászólás Aktív témák

  • hugo chávez

    aktív tag

    válasz kw3v865 #284 üzenetére

    "A #252-es hozzászólásomra akartál utalni?"

    Igen, arra utaltam. :K

    "Ahelyett, hogy meghúznák magukat, és levonnák a következtetést, hogy részben ők a hibásak, még elkezdenek balhézni, ami nem túl magas intelligenciára vall."

    Először is, pl. a napisz.ron az esetek nagy részében nem valószínű, hogy a képeken szereplők balhéznak, az excsajokon nem tudom, mert nem szoktam nézni.
    Másodszor pedig, miért lennének "részben hibásak"? A napisz.ron igen, mert ott legtöbbször a képen szereplő által már nyilvánosságra hozott képeket posztolják ki, de pont ezért nincs is problémám azzal az oldallal. Na, de az excsajok és hasonló koncepciójú oldalak esetében miért is? Csak azért, mert a barátja/barátnője kérésére engedte magát lefényképezni/videózni, azért, mert megbízott benne és a szakítás után az a fél, aki miatt egyáltalán elkészült a kép/videó (mert ugye ő kérte, hogy legyen intim képe/videója a párjáról és, ha nem kérte volna, akkor soha nem is készült volna), gusztustalan és törvénysértő módon visszaélt a bizalommal?

    Egyébként meg, azt, hogy: "ha valakinek pajszer volt a szájában és engedte magát lefotózni a pajszer tulajdonosa által, akkor megérdemli, hogy kikerüljön" szerintem olyan emberek mondják, akiknek a "pajszere" még vagy nem volt hozzájuk hasonló korú, de ellenkező nemű ember szájában, vagy csak anyagi ellenszolgáltatás fejében. ;]

    Ja és nekem is volt (van valahol?) olyan képem, amin egy volt barátnőm, számára nem éppen előnyös helyzetben látható, de a szakítás után (ami a lány miatt volt, mert rájöttem, hogy pár lényeges dologban, finoman fogalmazva, nem igazán volt őszinte velem és, mint kiderült, a hűség sem volt erős oldala) eszem ágában sem lett volna feltölteni bárhová, mert ennél sokkal többre tartom magam és szerintem ilyet csak a gyenge emberek tesznek.

    Mindenesetre adnék egy tanácsot: fiúk/lányok, lehetőleg ne, vagy csak komoly kapcsolatban engedjetek magatokról intim képet/videót készíteni, de, ha a párotok mindenáron akar rólatok csinálni, csak akkor engedjétek, ha ti is csinálhattok róla hasonló képet/videót, így jó eséllyel a szakítás után sem mer visszaélni a képpel/videóval, mert tudja, hogy akkor ő is pórul járhat (pont, mint a nukleáris elrettentés, vagyis a kölcsönösen biztosított megsemmisítés elvénél :D ).

    [ Szerkesztve ]

    "sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák