Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz moleculez #175 üzenetére

    "Én nem. Nekem jöhet a hulyeségével Ahmed, kiröjögöm, megfigyeltetetem. (Itt Londonban ezt komolyan veszik)"

    Ajanlom figyelmedbe azt hogy ez nem kifejezetten igaz. Kb akkor elozik meg az ilyet ha eppen levideozod ahogy epiti Ahmed a bombat. Amugy nem csinalnak szart se ja de felrakjak az 500-as watchlistre aztan mikor felrobbantotta a koncertet/megkeselte az embereket irnak rola egy cikket hogy amugy Ahmed jo fiu volt a focicsapatba is bekerult etc...

    Gyakorlatilag nekunk normalis embereknek az marad amit mondtal (mivel nincs rairva valakire hogy nem pszichopata) es max tavol tudjuk tartani magunkat a kendos emberkektol. Volt nekem is benne reszem egy arab kendovel takartam a fejemet Stonehenge-nel hogy ne kapjak napszurast (van szakallam is) eleg szurosan nezegettek.
    Szoval nem kell csodalkoznod amig nem vetitek ki magatok kozul az extremistakat addig hiaba ultetsz amugy rozsakat mikozben mez folyik az ajkaidrol ez nem fog valtozni sot csak rosszabb lesz.

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák