Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoshaJosh

    csendes tag

    Erősítse csak, de szart se ér vele, amíg a facebook tulajdonosa a gerincvezetéknek meg amíg biztonsági programok facebook szerveren tartják a frissítéseiket....
    Addig a biztonság nulla. Le kell csukni a facebook adminjait és tulajait és megszüntetni a facet. Majd akkor lesz nagyobb biztonság is.

    Észhez kéne térni végre és felfogni, hogy ez az egész facebook mizéria mire van és mivé válik egyre jobban.

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz daninet #7 üzenetére

    Nos megtettem. Nem olyan régóta mint egyes ismerőseim, akik a facebook domainjeinek letiltása után ezt a szép üzenetet kapják internet szolgáltatás helyett:

    https://kepkuldes.com/image/MNgHe

    Úgy tudják kijátszani, hogy nem a saját internet hozzáférésüket hazsnálják, hanem ráakaszkodnak a szomszéd wifijére. Szóval mielőtt a szokásos "zsarolóvírus" és hasonló ötletekkel állna előbárki, ez bizony a facebook, nem más.

    És de sajnos sok helyen már kötelező a facebook, fel sem vesznek sok munkahelyre, ha nem tudják leellenőrizni facebookon, hogy milyen a világlátásod, a politikai elkötelezettséged stb.

    Ezen kívül a facebook tulajdonosa egy bűnöző, aki úgy lopta a facebook forráskódját is. Folyamatosan kapcsolatban áll bánözőkkel, ami a facebookra kerül azt mind eladja a maffiózóknak és a titkosszolgálatoknak. Az így szerzett ezermilliárdjait pedig gerincvezetékek kiépítésébe fektete az elmúlt éávekben így abszolút hatalma van az internet helyett.
    Ahogy Puzsér Róbert fogalmazott egyszer: "Már nem a facebook van az interneten, hanem az internet a facebookon"

    Ráadásul hiába tiltom fb domainjeit, hiába nem vagyok ott regisztrálva, elég ha egy rokonom ott van és mondjuk megjelöl egy fényképen... két nap múlva máris egy rakás adatot gyűjtenek be rólam. Szrencsére nincs okostelefonom se, de ha lenne még könyebb dolguk lenne, minden adatot lelopnának róla.

    De google se sokkal különb hozzátenném!

    Szóval igenis szoros az összefüggés a bűnözői hackerek támadásai és a facebook között, hiszen a facebook maga is egy bűnözői, adatlopó oldal, a bűnözők és hackerek paradicsoma! Korántsem annyira egyszerű a világ, amilyennek sokan hiszik.

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz daninet #12 üzenetére

    "Ezt úgy hívják phising"
    Egy fishing, ami nem lop adatot, nem csinál semmit, nem települ a gépre és csak az látja a böngészőjében, aki tiltotta a facebook domainjeit több mint 2 éve, és csak akkor, ha a saját nethozzáférését használja?????? De ha szomszéd wifijét használja akkor már nincs fishing????
    Te most tényleg ilyen hülye vagy? Vagy engem nézel ekkora hülyének?

    "Nem gondolod, hogy ezt az üzenetet tízezrek megkapták volna már, és baromi nagy sajtóvisszhang lenne?" - A milliárdos lopásoknak talán van sajtóvisszhangja? Annak a devizahiteles pernek, amit azután indítottak, hogy a hiteles egyszer már jogerősen nyert aztán egy újabb perben az egész ítéletet megfordították, annak talán van sajtóviszhangja??? Te melyik világban élsz??? Annak van sjató visszhangja, aminek akarják, hogy legyen. Egy olyan bűnözői és titkosszolgálati kapcsolatokkal rendelkező bűn szövetkezet mint a facebook, azt tiltat le a sajtóból amit csak akar.

    "Ha pedig le van tiltva az összes facebook domain esélye sincs semmilyen üzenetet küldeni" - miközben a 4 legnagyobb gerincvezeték közül kettőben már 50% feletti a tulajdon joguk, nem tudnak hozzáférni a netszolgáltatásokhoz?? Megint csak azt kérdem, te milyen világban élsz?

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz sztanozs #15 üzenetére

    Routerben lett tiltva a facebook 4 domainje. Ennyi volt a "beállítás".
    facebook.com
    facebook.net
    fbcdn.net
    akamaihd.net
    Ez utóbbi letiltása miatt eltávolítottam a GData internet security programját, ugyanis a cég azon a FB szerveren tartja a biztonsági frissítéseit. :D :D :D :D
    Azért ez durva. Biztonsági frissítések egy bűnszövetkezet szerverén, amit hackerek irányítanak.... :( :(

  • JoshaJosh

    csendes tag

    Nos... az általad felsoroltak közül az instagram kivételével egyike se jön be ha megpróbálom megnyitni a böngészőben, tehát a 0 adatforgalom igaz.

    Még egyszer.....
    nincs olyan ransomware, ami letiltja a böngészőben a netet a saját nethozzáférésen, de nem működik a szomszéd wifijével.....
    Tetszik érteni?

    Ha ez ransomware vagy akármilyen vírus, akkor vajon hányan tapasztalták ennek a ransomwarenek vagy vírusnak a működését, akiknél nincsnenek facebook szerverek tiltva? Légszi keressél már nekem egyet, csak egyet! Rengeteg időt fordítottam arra, hogy találjak erről valamit, de semmi. Soha, senki nem csinált ilyen ransomwaret, se vírust ami ilyen üzenetet írna ki.

    De hogy konkrét legyek a kis felsorolásodra:
    Az fbsbx.com-os oldalak és mind "The requested URL was not found on this server" üzenetet adnak.
    Az fb.me, fb.com (amit kifelejtettél) átiráényítódik a facebook.comra ami nem nyílik meg ("probléma az oldal betöltésével").
    A tfbnw.net szintén nem nyílik meg akárcsak a facebook.com("probléma az oldal betöltésével").
    Sőt még a cdninstagram.com is ugyanilyen üzenetet ad.

    Szóval okoskodhatsz itt, meg lehazugozhatsz, de ettől ez az üzenet létezik. Nem én gyártottam és nem is azok, akiknél már megjelent. Ez szól a másik okostojásnak is, aki szerint hülye vagyok, hogy ilyent merek írni. Nos én merek, az igazság megmutatja magát.

  • JoshaJosh

    csendes tag

    Érdekes DDOS védelmi szolgáltató az, akit ha letiltok, akkor semmilyen facebookos dolog nem jelenik meg, de amint nem tiltom facebook videók és képek tömkelege nézhető meg......

    Ettől még lehet annak álcázva..... csak nem az.

  • JoshaJosh

    csendes tag

    A messenger.com-hoz fbcdn.net kéne (amit tiltok).
    Az appspot.com meg nem facebook, hanem google belépő oldal.
    A többinek a vége mind ugyanaz, amit tiltok is.

    Találj ki valami jobbat ha engem akarsz égetni. :D:D:D :C :C :C

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz daninet #19 üzenetére

    "egy angol nyelvű változatot linkelj már nekem légyszíves" :D:D:D

    Nincs elég angol nyelvű ismerősöm, aki van, arról se tudom, hogy egyáltalán van-e, volt-e facebookja, pláne, hogy tiltja-e routerben a facebook szervereket.....

    Ugyanilyen alapon én is kérhetem, hogy linkelj te olyan fishing oldalt, ransomwaret, malwaret ami ezt az üzenetet írja ki.....

    Ne csináljunk már egymásból bohócot....

    Mellesleg a facebookosok elég nagy genyák, de annyi eszük valószínűleg van, hogy amit egy magyarral megtehetnek simán mert itt nincs semmiféle jog és törvény, azt biztosan nem tehetik meg egy dánnal. Egészen biztos vagyok benne, hogy ha csak egyetlen dánnál is bepróbálkoznának ilyesmivel az egész Európai sajtó azzal lenne tele.
    Miért pont dán? Mert ismerem a habitusukat.

    Az angolról meg csak annyit, hogy az amcsik elég gyávák és agyhalottak, hogy kevés legyen, aki egyáltalán tiltaná a facebook szervereket, de aki mégis és kap egy ilyen üzenetet angolul, alighanem telefossa a gatyáját és inkább regisztrál a facebookra...

    Abban se biztos, hogy az USA-ban egy ilyen ember ellen nem sokkal durvábban és hivatalosabban lépnének fel..... magyarán: ráhúznák a Patriot Act-at és eltüntetnék valamelyik koncentrációs táborban,. Alaszkában vagy Guantanamo-n.

    Szóval így hirtelen még ezen kívül is tucatnyi változat jut eszembe, miért nincs anmgol nyelven is ilyen, miért nem hallottunk róla. Mellesleg magyarul sincs róla a neten semmi. Nekem is volt ezzel kapcsolatos kommentem máshol, ahol elég hamar eltüntették. Youtube-on viszont még megvan. Szóval ne kérj rajtam számon olyant, amit megfordítva te sem tudsz produkálni.

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz arnyekxxx #29 üzenetére

    1. Nincs két nickem. EGY NICKEM VAN. A másik nicken az ismerősöm ír nem én. Tudom kiábrándító lehet neked, hogy van két ember, aki ugyanazt állítja, amit te nem akarsz elhinni, de ez a te egyéni szociális problémád nem az enyém.
    2. Itt nem repülőgépről van szó, hanem IT biztonságról, tágabb értelemben. A kérdésed ezért értelmetlen. Még dolgozz az irónián, mert amit írtál az csak simán sértő és gusztustalan, nem pedig ironikus bunkókám.

    [ Szerkesztve ]

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz arnyekxxx #31 üzenetére

    Akkor összegezzük:

    Kitaláltam egy nemlétező történetet arról, hogy a facebook elveszi a netet attól,aki tiltja a szervereit több évig. Majd gyártottam hozzá képeket is. Aztán bejöttem két nickel, csak azért hogy.....
    Miért is?

    Jaaaa igen, hogy a csodálatos, tökéletes és isteni facebookot lejárassam.....

    És én járok összeesküvés klubba.

    Gratulálok, elérted a retardált orrszarvú bogár szellemi szintet. :C :C :C :C :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák