Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz #40553216 #66 üzenetére

    "ha olyan portálra, oldalra mész, ahol alapállás a véleménynácizmus, akkor már csak azzal eléred, hogy lenácizzanak, ha a leghaloványabb jelét mutatod annak, te másként gondolod."

    Téged milyen gyakran szoktak lenácizni azért, mert mondjuk a kuruc.infon másként gondolkdsz, mint a helyi többség? :P

    "Ugyan nem német és még csak nem is beszéd, de azért érdekes."

    Igen, ez valóban megtörtént eset és bár nyilván rendőri túlmozgásról volt szó a pár nappal azelőtt történt, három napon keresztül folyó terrortámadások után, mégis bejárta az eset a világsajtót (sajnos csak a letartóztatás híre, így aztán nem tudni, hogy végül mit döntött a bíróság). Ehhez képest az állítólagos normális véleményeket büntetőjogi eszközökkel üldöző németekről sehol egy szó - nem gyanús ez egy kicsit?

    "Én már sokszor futottam ilyenbe."

    Nyilván már olyanba is belefutottál, hogy offolásért szankcionáltak, mégis abszurd lenne ebből azt a következtetést levonni, hogy Merkel az offolást börtönnel akarja büntetni, nem?

    DRM is theft

  • Gabás

    őstag

    válasz #40553216 #66 üzenetére

    vagy mert a demagógok tudatosan felhasználják ezt a meghatározatlan és fantom ellenségképet, mint egy Csubakka-védekezést minden kritikára, amire aztán a frusztrált emberek ráaggathatják a félelmeiket és gyűlöletüket, amiket sikeresen szítanak is. Az, hogy Trump erőszakolóknak nevezte a mexikóiakat, hasonló tempó, mint ami itt folyik a menekültekkel kapcsolatban. Hozzátetette, hozzáteszik, hogy persze, azért lehetnek közöttük rendes emberek is, de az ellenségkép már ott van.

    default: Én meg úgy látom, hogy nem vagy hajlandó elgondolkozni az általad használt fogalmakon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák